Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ceļam uz Dāviņiem būs jauns segums

No šīs nedēļas braucējiem, kas plāno pārvietoties pa ceļu Bauska–Aizkraukle, dodoties uz Dāviņu ciemu vai no Dāviņiem, jārēķinās ar to, ka posmā no Bauskas līdz Dāviņiem var būt vairāki luksofori un ātruma ierobežojumi, kas par dažām minūtēm aizkavēs satiksmi šajā posmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Uz ceļa no Bauskas līdz Dāviņiem šogad ceļa seguma remonta laikā notiek arī caurteku nomaiņa.
Foto – IVARS BOGDANOVS

VAS «Latvijas Valsts ceļi» informē, ka ceļu būves projekts sastāv no divām daļām. Segumu atjaunos divos posmos – uz reģionālā autoceļa Bauska–Aizkraukle ar numuru P87 no Bauskas līdz Krellēniem ceļa posmā no 1,92. līdz 8,38. kilometram un vairāk nekā 700 metrus garu posmu, iebraucot Aizkrauklē.

Ceļa posmā pie Bauskas braucējiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem 50 un 70 kilometri stundā. Uz brauktuves atradīsies divi posmi ar luksoforiem. Plānots, ka ceļa posmu nofrēzēs un ieklās jaunu asfaltbetona segumu, kā arī iztīrīs grāvjus, atjaunos pieturvietas un caurtekas. Kā «Bauskas Dzīve» pārliecinājās, vietām tie ir nevis nelieli pārbūves darbi pāris metru dziļumā, bet caurtekas atrodas pat piecu metru dziļumā un dziļāk.

Satiksmes drošības uzlabošanai uzstādīs arī drošības barjeras, uzklās ceļa horizontālo apzīmējumu, signālstabiņus. Darbus veic personu apvienība «I. V.» par līgumsummu 1 466 851 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Zemgales plānošanas reģionā šogad dažādi darbi plānoti uz ceļiem vairāk nekā 117 kilometru garumā, tai skaitā arī Kurmenes un Iecavas pagastā. Tomēr visvairāk novada iedzīvotāji izjutīs šogad plānotos darbus uz A7 šosejas posmā no Iecavas līdz Bauskai. VAS «Latvijas Valsts ceļi» informē, ka uz brauktuves veiks izlīdzinošo frēzēšanu, ieklās jaunu asfaltbetona segumu, kā arī sakārtos pieturvietas un pārējo ceļa aprīkojumu. Iztīrīs grāvjus, sakārtos ūdens atvades sistēmu, kā arī remontēs pieturvietas un veiks citus darbus. Konkrēts darbu sākums vēl nav zināms – uzņēmums tuvākajā laikā izsludinās iepirkumu, bet būvniecību plāno sākt jau šogad.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Ceļa posmu uz Jaunsauli taisīja Viona, lūk “profiņu”rezultāts, bet Dāviņu ceļu taisa pa visam cita firma. Nezinātāji paklusē pirms bubina.

  4
  1
 2. Ceļu uz Jaunsauli taisīja Igate. Un tagad uz šī ceļa stāv liels plakāts, ka darbus veic Igate. Tā kā nekas labs nav gaidāms. Konkursus uzvar citi, bet reāli uz ceļa strādā vieni un tie paši.

  4
  1
 3. Uz Dāviņiem jau gāja normāls ceļš vismaz asfalts! Bet tālāk uz Vecumniekiem nav ceļa,kādam tam būtu jāsaucas,tāpēc nesaprotu,kāpēc netaisa ceļu Dāviņi-Vecumnieki???

  6
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.