Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Daigu Saku ieceļ par Pilsrundāles vidusskolas direktori

Bauskas novada domes sēdē deputāti par jauno Pilsrundāles vidusskolas direktori apstiprināja Daigu Saku. Šis amats pagājušajā gadā atbrīvojās, kad iepriekšējā izglītības iestādes direktore Antra Ozoliņa pārgāja uz novada izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītājas posteni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdē, kas notika 27. janvārī, par direktora vietas kandidatūru informēja tieši A. Ozoliņa, uzsverot, ka pedagoģe strādājusi Pilsrundāles vidusskolā par direktores vietnieci izglītības jomā. Kandidāte spējot aizraut kolektīvu, pārzinot novitātes izglītības jomā.

«Šajā skolā darbs man sagādā gandarījumu, ļauj pilnveidoties. Darba stāžs man ir 30 gadi, 24 gadi pavadīti Pilsrundāles vidusskolā, kur no 2007. gada veicu direktores vietnieces izglītības jomā amata pienākumus. Esmu cilvēks, kas vērsts uz darba rezultātu, kam ir svarīgas skolas izaugsmes iespējas. Saskatu Pilsrundāles vidusskolu kā mūsdienu, konkurētspējīgu izglītības iestādi ar individuālu pieeju, izaugsmi atbalstošu, tradīcijām bagātu skolu.

Kā vienu no vērtībām uzskatu pedagogu kolektīvu, kas ir radošs, ar kuru var sasniegt ļoti daudz. Svarīgi ir pareizi pārvaldīt, vadīt, definēt pienākumus, noteikt skaidrus mērķus un uzdevumus. Biju iesniegusi savu stratēģisko redzējumu par skolas attīstību. Esmu organizējusi un vadījusi kvalitatīvu mācību procesu un tikpat veiksmīgi varu turpināt darbu direktores amatā,» par savu pieredzi un plāniem informēja D. Saka.

Deputāti nobalsoja par D. Saku kā Pilsrundāles vidusskolas direktori bez diskusijām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.