Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Direktores ilgstošās darbnespējas dēļ Īslīces pamatskolai meklēs jaunu vadītāju

Bauskas novada domes izglītības, kultūras un sporta komiteja nolēmusi izsludināt konkursu uz Bauskas novada Īslīces pamatskolas direktora amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
2021. gada 1. septembris Īslīces pamatskolā. Foto – K. Kalējs, “Bauskas Dzīves” arhīvs.

Amata vieta vēl nav vakanta, bet Bauskas novada pašvaldība kā darba devējs izmantos Darba likuma 101.panta 11.punkta iespējas, kas paredz, ka darba devējam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu, ja darbinieks pārejošas darbnespējas dēļ neveic darbu vairāk nekā sešus mēnešus, ja darbnespēja atkārtojas ar pārtraukumiem un līdzīgos apstākļos.

Bauskas novada administrācijas izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja skaidroja, ka pašreizējā direktore Irina Vargušenko nevar veikt pienākumus veselības stāvokļa dēļ, tāpēc tiek lemts par direktores atbrīvošanu. Direktore esot gatava, ka viņai šo darbu uzsaka, bet pati atlūgumu līdz šim nav uzrakstījusi.

Komitejas sēdē tika sagatavots nolikums konkursam uz direktora amatu, kas paredz amata vietu uz noteiktu laiku. Sēdē deputāti lūdza direktora vakanci apstiprināt uz nenoteiktu laiku, jo termiņa ierobežojums kandidātiem radītu neskaidrības par perspektīvām. Sēdē pašvaldības speciālisti skaidroja, ka nav iespējams konkursu sludināt uz nenoteiktu laiku, kamēr direktore vēl nav atbrīvota no darba, uz ko deputāti aicināja domes sēdē vispirms lemt par direktores atbrīvošanu, bet pēc tam par jaunu konkursu.

Ieleja piebilda, ka I. Vargušenko nākotnē varētu turpināt strādāt par skolotāju Īslīces pamatskolā, bet veselības stāvoklis liedzot viņai būt par direktori.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Kas tur pieteiksies, ja konkurss uz direktora amatu tiks izsludināts uz noteiktu laiku? Jau tā neviens īpaši nealkst šo amatu. Un kur nu vēl uz noteikti laiku. Visi no skolas tagad “laižas” prom. Ka tik tālāk…

    12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.