Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Festivāla «Bauska TASTE» potenciālos ēdinātājus vērtēs komisija

Bauskas novada domes sēdē 25.maijā deputāti skatīja jautājumu par festivāla «Bauska TASTE» 2023. gada dalības maksas nolikuma apstiprināšanu ēdināšanas uzņēmumiem. Iepriekš jautājumu skatīja finanšu komitejas sēdē, kur Bauskas kultūras centra direktoram Jānim Dūmiņam pārmeta konkurences ierobežošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdē 25. maijā J. Dūmiņš piedāvāja labotu nolikumu. «Visiem, kas vēlas pārstāvēt sevi ar produkciju festivālā, ir iespēja pieteikties,» informēja J. Dūmiņs.

Deputāts Mārtiņš Mediņš norādīja, ka vairākus tūkstošus eiro mazie un vidējie uzņēmumi nespēs piedāvāt. «Tas ir festivāls, kur aptuveni pieci tūkstoši apmeklētāju ir uz vietas un visi ir jāapkalpo. Ja tas ir mazs tirgotājs, tad nespēj nodrošināt masu apkalpošanu,» pauda J. Dūmiņš, reizē norādot, ka būs iespējas festivālā piedalīties arī mazākiem tirgotājiem.

Nolikumā paredzēts, ka pieteikušos uzņēmējus vērtēs komisija. Bauskas kultūras centra direktors norādīja, ka svarīgākais šādā vērtējumā būs uzņēmēja finansiālais piedāvājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks pauda, ka lielos festivālos notiek tirdzniecības vietu izsoles un šāds modelis varētu strādāt arī nākotnē. J. Dūmiņš gan uzsvēra, ka neesot gluži tā, ka uzņēmēji stāvētu rindā – daudzus ir pašiem jāsameklē, jāuzrunā, lai viņi ierastos uz festivālu.

Bauskas kultūras centrs mūzikas festivālu „Bauska TASTE” rīko  4. un 5. augustā. Dome apstiprināja festivāla dalības maksas nolikumu, kura mērķis ir atlasīt masu pasākumam un festivāla tematikai atbilstošus tirdzniecības dalībniekus. Pieteikšanās plānota, iesniedzot aizpildītu pieteikuma anketu un tai pievienojamos dokumentus festivāla tīmekļvietnē www.bauskataste.lv līdz 9. jūnijam.

Attēls no “Bauskas Dzīves” arhīva, festivāls pērn.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. mazie tūkstošus nespēs piedāvāt, bet lielie jau uzstādīs savus noteikumus, kuriem tādi Bauskas deputāti un speciālisti ir viegli ņemami….

  2. Vajag visus izvērtēt,izvētīt un izpētīt kā nākas!Ja komisija netiek galā,jàdibina vēl apakškomisija ar uzraugošajiem orgāniem.Neesam jau šādi tādi!

  3. Dūmiņa vietā es atteiktos no festivāla organizēšanas. Nevajag cūkām pērles. Cik aprobežots ir šīs domes deputātu sastāvs… Ar savu piečakarēšanos un kasīšanos jūs (deputāti) tikai traucejat cilvēkiem strādāt. Ja tā turpināsies , tad Taste beigsies tāpat kā country. Labāk sakārtojat ielas un ceļus nevis bāžaties lietās, kur jums nav sajēgas.

    3
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.