Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Finālā noskaidros Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa «Zemgalei ir talants» laureātus

Sestdien, 7. maijā, plkst. 17 Īslīces kultūras namā norisināsies biedrības «Laiks jauniešiem» organizētā Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa «Zemgalei ir talants» noslēguma pasākums, kurā no 20 dalībniekiem tiks noskaidroti vairāki laureāti, informē Gints Jankovskis, biedrības «Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Biedrības “Laiks jauniešiem” publicitātes foto.

Organizatoru pārstāvis skaidro, ka konkursa dalībnieki ir sadalīti divās vecuma grupās: bērni līdz 12 gadiem un jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Katrā no vecuma kategorijām tiks pasniegtas naudas balvas: 3. vietai – 100 eiro, 2. vietai – 200 eiro, 1. vietai – 300 eiro. Tāpat sagādātas žūrijas, skatītāju un biedrības «Laiks jauniešiem» simpātiju balvas.

Kopā konkursā «Zemgalei ir talants» pieteicās 79 interesenti no dažādiem Zemgales novadiem, lielāko interesi par dalību konkursā izrādīja Jelgavas, Dobeles un Bauskas novada bērni un jaunieši. Finālā iekļuvušie sniegs priekšnesumus dažādās radošās jomās – mūzikas instrumentu spēlē, vokālajā un dejas mākslā.

G. Jankovskis atklāj, ka «Zemgalei ir talants» noslēguma sarīkojumā bērnus un jauniešus vērtēs finālistu sastāvam atbilstoša žūrija: mūziķis Igo – Rodrigo Fomins, pedagoģe un Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda, horeogrāfe Agnese Bordjukova, vokālā pedagoģe Žanna Berezina, producents un mūziķis Armands Rutkovskis un folkloras kopas «Tarkšķi» vadītāja Kristīne Karele.

«Ja ir radusies interese pasākumu apmeklēt kā skatītājam, lūdzam iepriekš, līdz 7. maijam, aizpildīt pieteikuma anketu mājaslapā www.ej.uz/ljtalanti, jo vietu skaits ir ierobežots. Konkursa noslēguma pasākumam ir plānota tiešraide, to varēs vērot «Laiks jauniešiem» «Facebook» kontā un oficiālajā mājaslapā laiksjauniesiem.lv. Ieeja pasākumā par ziedojumiem biedrības «Laiks jauniešiem» attīstībai,» aicina biedrības vadītājs Gints Jankovskis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.