Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FK „Iecava” pirmo reizi iekļūst Latvijas Sieviešu futbola kausa izcīņas pusfinālā

Ražīga nedēļa izdevusies FK «Iecava» futbolistēm, kuras guvušas divas uzvaras – panākums Latvijas kausa ceturtdaļfinālā un uzvara Latvijas Sieviešu futbola virslīgas spēlē, kas ļāva komandai izvirzīties turnīra tabulas piektajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā jūnijā FK «Iecava» ar 4:0 uzvarēja «Daugavpils futbola skolu». Savukārt ceturtdaļfinālā bija jātiekas viesos 26. jūlijā ar FK «Jelgava» vienību, kas pirmajā kārtā pārspēja «Rīgas Futbola skolu». Pirmos vārtus 48. minūtē guva Alise Keita Baltrušaite, savukārt panākumu 74. minūtē nostiprināja kluba «bombardiere» Santa Sanija Vuškāne. Pusfināla spēles datums vēl nav iezīmēts, bet plānots, ka savās mājās FK «Iecava» spēlēs ar pašreizējo virslīgas līderi SFK «Rīga».

Savukārt 29. jūlijā savās mājās FK «Iecava» sagrāva «Rīgas futbola skolas» komandu ar rezultātu 7:0. Tā liecina Latvijas Futbola federācijas mājaslapas informācija. Jau pirmajā puslaikā trīs reizes precīza bija Santa Sanija Vuškāne, un vienreiz vārtus guva Ketija Daukšte – viņa vēlāk arī saņēma spēles vērtīgākās spēlētājas balvu. 76. minūtē vārtus guva Renāte Gaugere, un pēdējās divās minūtēs punktus spēlei pielika Patrīcija Brazauska un Abita Tauriņa. Turnīra tabulā tagad ar septiņiem punktiem komanda atrodas piektajā vietā. Nākamās divas spēles būs viesos – pret līgas līderi SFK «Rīga», pret FK «Auda», un 19. augustā būs mājas spēle ar SK «Super nova».