Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Florbolisti cīnīsies par palikšanu virslīgā

Bauskas florbola vienība «Bauska» turpina aizvadīt mačus «Elvi» vīriešu florbola virslīgā, piedaloties izslēgšanas spēļu turnīrā, kur sadalīs no 9. līdz 12. vietai. Komanda izslēgšanas spēles sāka ar uzvaru, bet pēc tam sekoja divi zaudējumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ilustratīvs foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Abas atbildes spēles ar «FBK SĀC» vienību baušķenieki aizvadīja viesos. Pēdējā, trešajā spēlē, kas notika 19. martā, pirmo trešdaļu abas komandas nospēlēja līdzīgi, noslēdzot ar 2:2. Baušķeniekiem pēc Kristera Ķūrēna-Repšes piespēles bija precīzs Matīss Dulbe, un otros vārtus guva Jānis Akmentiņš. Tomēr otrajā trešdaļā divas reizes bumbiņa pabija tikai «Bauskas» vārtos, un trešajā trešdaļā jau bija 5:2. Pēc Kaspara Čakāna piespēles Deniss Afanasjevs panāca 3:5, bet tas arī bija viss.

Zaudējums sērijā ar 1:2 nozīmē spēlēšanu nākamajā kārtā pret «RTU/Rocekts» florbolistiem līdz kādas komandas divām uzvarām. Sērijas uzvarētājs būs nodrošinājis vietu virslīgā, bet zaudētājs dosies uz pārspēlēm ar pirmās līgas uzvarētāju. Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija.

Nākamā spēle Bauskas komandai 26. martā mājās.