Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Gaida idejas jaunam Iecavas mūzikas un mākslas skolas logo

Iecavas mūzikas un mākslas skola šoruden atzīmēs 35. pastāvēšanas gadu, kam par godu izsludināts logo ideju konkurss. Iestādes direktore Dina Tauriņa pastāsta par ideju un vēlmēm saistībā ar jauno logo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas apvienības pārvaldes mājaslapā ievietota informācija, ka ar savām idejām par to, kā varētu izskatīties Iecavas mūzikas un mākslas skolas (IMMS) logo, konkursā aicināts piedalīties ikviens interesents – esošie un bijušie skolas audzēkņi un pedagogi, audzēkņu vecāki, kā arī citi. Dalībai logo konkursā nav vecuma ierobežojuma.

Iecavas MMS direktore Dina Tauriņa. Foto autors Ivars Bogdanovs, no “Bauskas Dzīves” arhīva.

IMMS direktore Dina Tauriņa iestādē strādā nepilnu gadu, viņa informē, ka arī visa skolas vadība pēdējā gada laikā ir nomainījusies. «Skolai jau ir bijis logo, taču tas līdz šim nav «iedzīvojies», un tas ir tāds tradicionāls, kāds agrāk bija mūzikas un mākslas skolām, – flīģeļa tēls, spārns, mūzika un māksla, un tamlīdzīgi, bet šis logo gandrīz netika lietots,» stāsta iestādes direktore D. Tauriņa, «rudenī skolai tiks svinēta 35 gadu jubileja, un kopš 2016. gada iestāde ir pārcēlusies jaunās telpās. Iepriekšējais logo bija melnbalts, tāpēc radās ideja, ka jaunajiem apstākļiem nepieciešams arī jauns logo.»

D. Tauriņa pastāsta, ka idejas tiek gaidītas dažādas un no ikviena interesenta. «Mēs atšķiramies ar vietu, kur atrodas iestāde,» teic direktore, «tā joma mūzikas un mākslas skolām jau ir viena, un katrs cenšas ietvert kādus simbolus. Mūsu vieta un ēka atšķiras, tāpēc nolikumā tika iekļautas arī vēlmes, lai logo ir, piemēram, skolas balkona siluets, kas nav citiem.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Logotipā esot vēlams iekļaut skolas balkoniņa siluetu. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva, autors – Ivars Bogdanovs.

«Lielākā balva jau būs, ja kādu no darbiņiem izmantos skolas jaunajā logo, bet, protams, būs arī kādi suvenīri un pateicības,» atklāj D. Tauriņa, «šis ir jubilejas gads, un gadskārtu plānots atzīmēt oktobrī ar absolventu un bijušo darbinieku salidojumu.»

Konkursa nolikumā aprakstītas prasības logo izstrādei:

– darbu izmērs A4 formāts, jebkurā tehnikā, datorgrafikas darbi iesniedzami izdrukas veidā;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– forma – vienkāršs, viegli uztverams vizuāli pievilcīgs logo, kas raksturo skolu;

– vēlams iekļaut skolas balkona siluetu;

– vēlams iekļaut simbolus, kurus var asociēt ar skolu;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– vēlams iekļaut pilnu skolas nosaukumu «Iecavas mūzikas un mākslas skola» un/vai tā saīsinājumus – IMMS vai Iecavas MMS.

Konkursa darbi līdz 2023. gada 30. janvārim jāiesniedz papīra formātā skolas lietvedībā Grāfa laukumā 1 vai sūtot pa pastu. Katram darbam uz atsevišķas lapas klāt jāpievieno arī īss paskaidrojošs idejas apraksts un informācija par autoru.

Sīkāka informācija par konkursu iegūstama mājaslapā «iecava.lv».

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. vai tiešām nevajadzētu sekot “Mana balss” jau Saeimā nonākušajam lūgumam par četru dienu garu darba nedēļu? Tā četru dienu darba nedēļa būtu piešķirama visiem par budžeta naudu algotiem klerkiem gan valsts pārvaldē, gan pašvaldībās. Tiesa, attiecīgi, par piekto daļu samazinot viņu atalgojumu. Bet, ja TUR lielākoties darīt nav ko, vai tad par garlaicībā pavadītu dienu būtu jāsaņem atalgojums no tās naudas, kuras valstī tiek ļoti trūkst it visur?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.