Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Gints Jankovskis izlēmis pamest darbu pašvaldībā

Atlūgumu iesniedzis Bauskas novada pašvaldības vecākais jaunatnes lietu speciālists Gints Jankovskis. Viņš “Bauskas Dzīvei” atklāja, ka darbu pašvaldībā pārtrauc personisku iemeslu dēļ. Amatā nostrādājis divus gadus, pēdējā darba diena ir 8. decembris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

G. Jankovskis apliecināja, ka turpinās strādāt jaunatnes jomā, kā arī rūpēsies par Bauskas novada bērniem un jauniešiem no cita skatu punkta. “Vēlos maksimāli sniegt atbalstu sociālā riska jauniešiem, izveidojot sociālos pakalpojumus, kuri būtu spēcīgs atbalsts krīzes situācijās,” teic G. Jankovskis un papildina, ka izvirzītos mērķus īstenos, darbojoties nevalstiskajā organizācijā “Laiks Jauniešiem”.

Vaicājot, kādu redz savu pēcteci, G. Jankovskis atzina, ka grūti spriest, vienlaikus norādot, ka jaunatnes joma ir tāda, kurai ir nepieciešama starpinstitucionālā sadarbība, spēja pielāgoties jaunajam, radošums un projektu rakstīšanas prasmes.

Bauskas novada pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto vietu. Pašvaldības solītais atalgojums līdz šī gada 31. decembrim ir 998 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet no nākamā gada 1. janvāra 1025 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No kandidātiem tiek prasīta augstākā izglītība vai 1. līmeņa augstākā izglītība (var būt arī students/-e ar iespēju apvienot mācības ar pilna laika darbu), valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, vismaz vienas svešvalodas zināšanas amata pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī, valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana un piemērošana amata pienākumu izpildē, zināšanas par ES, valsts un pašvaldības plānošanas dokumentiem, to izstrādes kārtību, īstenošanu jaunatnes politikas jomā, prasme izstrādāt pasākumu, projektu un programmu saturu, formu un darba metodes , kā arī vēl virkne prasību, ar kurām var iepazīties publicētajā darba sludinājumā pašvaldības tīmekļvietnē “bauskasnovads.lv“.

Pretendentiem minētajai vakancei jāpiesakās līdz trešdienai, 6. decembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (38)

 1. Vai tiešām jau nav par traku? Vai vadībai tas nav kārtējais signāls? Kāpēc tieši no šī departamenta iet prom? Bēgšus bēg. Nebrīnos, ka tūlīt būs vēl un vēl….

  37
  1
 2. Vai cik žēl! Paldies par ieguldījumu. Gints noteikti ir liels zaudējums. Varbūt jāsāk meklēt iemesli nodaļas iekšienē, nevis cilvēkos. Žēl,žēl,žēl.

  31
  4
 3. Nu tad beidzot. Cerams būs jauns un spējīgāks jaunatnes lietu speciālists Bauskas pilsētā. Varbūt arī atradīsies savā darbavietā lai telpas būtu atvērtas visiem jauniešiem. Līdz šim bieži bija slēgtas jo speciālists darba laikā ar savu biedrību braukāja apkārt.

  26
  20
 4. un ko tagad darīt mūspuses jauniešiem, to laiku, kamēr noritēs konkurss uz “jaunatnes lietu vecākā speciālista” amatvietu? Vai būs kāds “jaunākais speciālists, kurš vecāko speciālistu aizvietos, lai nesāktos masu krīze un depresija mūsu nākotnes vidū?

  12
  2
 5. Nebūs zaudējums. Tāpat jau bieži bija slēgtas telpas. Iekšā netikām. Kaut gan bija norādīts kad atvērtas.

  17
  4
 6. 1000 Eur bruto un prasības augstākā izglītība.

  1800Eur bruto sākot ,par tādām prasībām.

  17
  4
 7. Ja grib profesionālus, motivētus darbiniekus ar atbilstošu algu, 1/3 “štata” vietu pašvaldībā un tās kapitālsabiedrībās ir jālikvidē.

  17
  1
 8. Kāpēc rakstīja “personisku iemeslu”? Varēja jau pastāstīt kāds “čūsku midzenis” tur apslēpts, sākot ar briģi priekšgalā. Tajā bardakā ož pēc valsts kontroles…..

  20
  2
 9. Bauskas novadam liels zaudējums, taču liels paldies par ieguldīto darbu, atnākot Gintam Bauskā bija skaidri redzama augstāka darba kvalitāte ar jauniešiem.

  14
  6
 10. Un par “cīņu” ar ilggadējo “nomenklatūristu” armiju vajadzētu papildus piemaksu…

  10
  1
 11. Nu izrzādās novads iztērēja manu citu citu nodokļu maksātāju naudiņu bez jēgas , vajadzētu atvilkt no algas okmaņpapam..

  8
  2
 12. Sakāmvārds – ne viss ir zelts kas spīd. Cilvēks ļoti skaisti māk runāt un sevi publiski izrādīt. Pašvaldības sasniegumi nav redzami, toties biedrības gan.

  10
  1
 13. JAutājums paliek aktuāls , mēs kādam bebram maksājam štuku mēnesī par to ka viņs nezina par ko saņem ATalgojumu

  11
 14. Nepeiciešamā izglītība un prasmes manuprāt neatbilst norādītajam atalgojumam, ja nu vienìgi uz puslodzi.

  11
  2
 15. Lainei Bahai vismaz vieta ir atbrīvota – varēs baltā zirgā no jauniešu centra Iecavā iejāt Ginta vietā.

  10
  5
 16. Laine netika galā/ atkāpās no vides un attīstības komitejas vadības, tā ka baltajam kleperim būs jāpagaida

  17
  2
 17. Ņemot vērā pēdējos jaunumus būs nepieciešami vismaz divpadsmit jauniešu speciālisti- katram sociālajam dzimumam savs, intereses tak dažādas. Kāpēc tikai jauniešu speciālists? Kur ir vecmeitu speciālists, vecpuišu speciāliste, mīļāko speciālists(es), bomžu speciālists utt.?

  12
 18. Pensionāriem tik vientulīgi. Kad būs diezgan jauna un seksīga pensionāru speciāliste? Ar mājas izsaukumu funkciju… Auto ar viņai vajag personālo. No pensijām nodokli atvelk, atvelk! Tā ka atprečojiet nodokli.

 19. Kāpēc jauniešiem vajag speciālistu? Jauniešiem varbūt vajag ārstu, treneri, komandieri, meiteni vai puisi.Jauniešiem ir ģimenes, ģimene nodrošina jaunieša laimi. Ja jaunietis dzīvo patstāvīgi, tad viņam ir jādomā par savu personīgo ģimeni un laimi, vismaz par attiecībām. Jaunietim vienkārši ir jādzīvo sava dzīve. Gribi, trenējies, gribi peldies, sēdi telefonā. Jaunieša laimi nevar ielikt kaut kādā aizslēgtā pašvaldības telpā. Kas ir šis jauniešu speciālists? Telpas dežurants? “Progresīvo” vai jenotu vervētājs ? Par ko nodokļu maksātāji gadā samaksā kādus 12000?

  11
  2
 20. Vecākais jaunatnes lietu speciālists ———————–Vai r kāds kas pateiks ar ķo šis speciālists nodarbojās???

  10
  1
 21. Liela daļa ( 1/3) pašvaldības “speciālistu” ir pilnīgi lieki. Viņu neesamību neviens pat nepamanītu. Tāds jauniešu speciālists, kādā jomā viņš ir īsts speciālists? Tukšmuldēšanā? Jaunietim kaut ko var dod tikai īsts savas jomas meistars vai vismaz krietns cilvēks un ar dzīves pieredzi. Ko tad tie pašvaldības “speciālisti”? Viņi meklē ārpakalpojumus, tas ir, savas lietas profesionāļus, jo paši nav profesionāļi. Tas jauniešu speciālists, ko viņš dara un kā dara, ko ir izdarījis? Konkrēti! Varbūt viņa algu var piemest kādam trenerim, vai mākslas vai mūzikas pasniedzējam, vai privātskolotājam? Jaunatnes speciālistam ir budžets un viņš var finansēt jauniešus smagās krīzēs vai izcilus jauniešus ceļā uz viņu mērķiem? Ja tā nav, tad sanāk tikai kaut kāds drugans, tagad vietā droši vien būs draudzene…

  7
  2
 22. Kad iesniedz atlūgumu, tad vērtīgiem kadriem pieliek pie algas, paaugstina, iedod dienesta mašīnu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.