Ceturtdiena, 13. novembris
Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija
weather-icon
+6° C, vējš 1.79 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Godinās bijušo skolas direktoru

Bauskas Valsts ģimnāzija februāra pirmajā sestdienā atkal gaida savējos. Izglītības iestādē notiks Bauskas vidusskolas, Bauskas 1. vidusskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojums.

Skolotāja, šīs izglītības iestādes 1968. gada absolvente Vija Cerusa vēstī: «Laika gaitā mainījušies nosaukumi, bet nemainīga palikusi ikgadējā absolventu tikšanās februāra pirmajā sestdienā. Šogad atcerēsimies skolas direktoru Laimoni Rācenāju. Stāstot atmiņu stāstus, izteiksim cieņas un pateicības vārdus Skolotājam, kurš sava mūža 24 gadus veltījis Bauskas 1. vidusskolai.

Laika upe trauksmaini un nenogurusi rit uz priekšu, pulkstenis skaita stundas un gadus. Šajā nerimstošajā ritumā meklējam un atrodam, tiekamies un šķiramies, ilgojamies ieraudzīt ne tikai neredzēto, bet atgriezties tur, kur esam bijuši laimīgi, pilni jaunības degsmes.»

Atmiņu vakarā skanēs Imanta Ziedoņa dzeja, uzstāsies skolas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, būs izstādes. Absolventi aicināti savos albumos atrast kādu fotogrāfiju, kas vēstītu par nozīmīgu mirkli skolas vēsturē. Ir iecere veidot skolas vēstures grāmatu, tāpēc ikkatra ziņa, ikviens materiāls būs nozīmīga dāvana skolas simtgadei, ko paredzēts svinēt 2019. gadā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.