Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavā šodien Valsts svētku koncertā muzicēs Ivo Fomins; kultūras namā izmēģinās jauniegādāto skaņas tehniku

Šodien, 17. novembrī, pulksten 19, ievadot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienas svinības, Iecavas kultūras namā notiks mūziķa Ivo Fomina koncerts, portālu informēja Iecavas kultūras nama vadītāja Alma Spale.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā atzīmēja, ka šajā sarīkojumā, kurš ir bez ieejas maksas, pirmo reizi tiks iemēģināta jaunā skaņas tehnika, ko Iecavas apvienības  pārvalde ir iegādājusies Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansētā projekta ietvaros.

Bauskas novada administrācijas vecākā projektu vadītāja Ineta Bramane atklāja, ka vēl tiek gaidīta viena digitālā pastiprinātāja piegāde, taču tas netraucēs 17.novembra vakarā Iecavas kultūras namā baudīt svētku koncertu jaunās skaņās.

Projektā “Skaņas audiosistēmas iegāde Iecavas kultūras nama pasākumu īstenošanai” iegādāts aprīkojums: skandas pamata un priekšējās zonas apskaņošanai (no katras pa divām), četras zemo frekvenču skandas, digitālais pastiprinātājs ar iebūvētu DSP, divi teleskopiski statīvi, divi kronšteini, divi adapteri un komutācijas kabeļu komplekts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Bramane paskaidroja, ka projekts tika sagatavots, jo esošā Iecavas kultūras nama skaņu audio sistēma ir morāli novecojusi (vairāk nekā 25 gadi) un neatbilst mūsdienu prasībām, tā radīja riskus pasākumu norises traucējumiem vai pat to atcelšanai. 

Mūsdienu dinamiskajā laikmetā pieaug sabiedrības interese par dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Īpaši ir izteikta vēlme piedalīties gan kustību, gan vokālās amatiermākslas izpausmēs, kurām ir ļoti būtisks šāds mūsdienīgs skaņu aprīkojums. Arī lielpilsētu tuvums ar savu piedāvājumu pastiprina sabiedrības pieprasījumu pēc kaut kā līdzīga maksimāli tuvu dzīvesvietai – Iecavā. Papildus tam, pilsētas statusa iegūšana ir veicinājusi sabiedrības pieprasījumu un pašvaldības institūciju apņemšanos pakāpeniski dažādot un paplašināt šo piedāvājumu,” projekta īstenošanas vajadzību pamato I. Bramane.

Līgums iepirkuma rezultātā tika noslēgts ar SIA “UBS” par kopējo summu 50 521,13 eiro (ieskaitot PVN). Publiskais (ELFLA) finansējums – 44 999,99 eiro, Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums – 5521,14 eiro.

Foto:Publicitātes/Valters Pelns

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.