Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas apvienības pārvalde aicina pieteikt jaundzimušos sveikšanai

Iecavas apvienības pārvalde aicina sveikšanas sarīkojumam pieteikt mazuļus, kas pasaulē nākuši no 2021. gada 1. jūnija līdz 2022. gada 1. jūnijam (ieskaitot). Aizvadītajā gadā vairāk piedzimušas meitenes, bet kopumā Iecavas apvienībā reģistrēti 63 jaundzimušie.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas apvienības pārvalde aicina pieteikt Iecavā dzimušus mazuļus sveikšanas sarīkojumam, kas Ģimenes dienā, 20. augustā, notiks Iecavas parkā. Pieteikumi līdz 30. jūnijam tiks gaidīti Bauskas novada administrācijas dzimtsarakstu nodaļā Iecavas apvienības pārvaldes telpās Skolas ielā 4-40. Pieteikumu ar drošu elektronisko parakstu var iesūtīt arī e–pastā: sintija.kaleja@bauska.lv.

Iecavas apvienības pārvaldes oficiālajā mājaslapā iecava.lv ziņots, ka jaundzimušo sveikšanai  var pieteikties Iecavas pilsētā un pagastā dzīvojošas ģimenes, kurās ir piedzimis viens vai vairāki bērni, kuras adoptējušas vienu vai vairākus mazuļus vai kuras nodibinājušas aizbildnību par vienu vai vairākiem mazuļiem. Minētajām ģimenēm ir tiesības pieteikties pasākumam, ja vismaz viens no vecākiem ir deklarējis dzīvesvietu Iecavas pilsētā vai pagastā ne mazāk kā sešus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām un jaundzimušajam pirmā un pašreizējā deklarētā dzīvesvieta ir Iecavas pilsētā vai pagastā.

Ielūgumi ģimenēm, kas būs pieteikušies sveikšanai, tiks izsūtīti ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma. Informācija par sarīkojuma laiku un vietu tiks norādīta ielūgumā, kā arī publicēta pašvaldības tīmekļa vietnē, informatīvajā izdevumā un Iecavas apvienības pārvaldes sociālo mediju kontos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldības dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga informē «Bauskas Dzīvi», ka no pagājušā gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam Iecavas apvienībā reģistrēti 63 jaundzimušie. «26 ir zēni, 37 – meitenes,» ziņo S. Kolberga, «populārākais vārds meitenēm šogad ir Rēzija, kas izvēlēts divās ģimenēs, taču zēnu vārdi neatkārtojas.»

No šī gada sākuma līdz 1. jūnijam Iecavas apvienības dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 24 jaundzimušie. Taču dzimušo un reģistrēto jaundzimušo skaits var nesakrist, jo dzimšanu iespējams reģistrēt jebkurā dzimtsarakstu nodaļā.

Bauskas novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Beata Logina informē, ka jaundzimušo sveikšanu Iecavas apvienības pārvalde organizēs sadarbībā ar Iecavas kultūras namu. «Par piemiņas veltēm informācija tiks precizēta pēc tam, kad noslēgsies pieteikšanās šim pasākumam,» tā B. Logina, «mērķis ir godināt jaundzimušo ģimenes no Iecavas pilsētas un pagasta, kā arī veidot piederības izjūtu Iecavai un Bauskas novadam.»

Foto: iecava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.