Iecavas basketbolisti sezonu sāk ar uzvaru

Ar pārliecinošu uzvaru jauno basketbola sezonu uzsācis Iecavas basketbola klubs «Dartija», kas savās mājās «Nīca/BLi» basketbolistus pārspēja ar 103:63. Iecavnieki demonstrēja labu basketbolu, aizraujošu spēli, un tas dod cerības sagaidīt labu sezonu.

Aizdevums.lv Latvijas Reģionālās basketbola līgas Rietumu grupas spēle Iecavā notika 2. oktobra vakarā. Lai arī komandas sastāvs ir mainījies, tomēr kopumā var teikt, ka līderus pamatā ir izdevies saglabāt un vienība būs tikai stiprāka.

Jau pirmajā puslaikā iecavnieki dominēja laukumā un aizgāja pārtraukumā ar gandrīz divdesmit punktu pārsvaru – 57:39. Otrajā puslaikā spēles gaita būtiski nemainījās. Bija jūtams, ka iecavniekiem vēl pietrūkst saspēles meistarības uzbrukumā, bet aizsardzībā komanda spēlēja labi un viesiem arī «nekrita». Ļoti bija pamanāms, ka iecavnieku centrs Uģis Mežavilks ir izteikti citā spēles līmenī nekā pretinieki, kas viņu mēģināja nosegt pie groza – ar dažām vienkāršām kustībām U. Mežavilks apmānīja sedzējus un guva salīdzinoši vieglus punktus. Pēdējā ceturtdaļā mājinieki «izraustīja» viesu aizsardzību un sāka precīzi mest tālmetienus, noslēdzot spēli ar rezultātu 103:63. Tā liecina mājas lapas basket.lv informācija.

Rezultatīvākais BK «Dartija» rindās bija Kristiāns Zarumba ar 20 punktiem. U. Mežavilkam 19 punkti un 15 atlēkušās bumbas. 16 punkti Ģirtam Pommeram, 11 Mārtiņam Veģim, deviņi Haraldam Štālam, pieci Harijam Vītiņam, Tomam Šķiparam, Valdim Berlinskim un Henrijam Pļaviņam. Pēdējam arī septiņas rezultatīvas piespēles. Trīs punkti Valteram Smiltēnam un Marekam Pudžam, divi Eduardam Gekam. Nākamā mājas spēle komandai būs 9. oktobrī ar «Kandavas BJSS». Savukārt basketbola klubs «Bauska» Ramirent Nacionālās basketbola līgas pirmo mājas spēli aizvadīs 17. oktobrī ar «Kandava/Turība» komandu.

Komentāri (1)

1. Cik no spēlētājiem ir Iecavas pilsētas/pagasta audzēķņi/iedzīvotāji ? Cik ir visa Bauskas novada audzēkņi/iedzīvotāji?