Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas pasta nodaļā līdz novembrim testēs iespējamās darbalaika izmaiņas

Lai izprastu klientu vēlmes un nodrošinātu ērtākās pakalpojumu sniegšanas iespējas, Bauskas novada Iecavas pasta nodaļa no 2. oktobra līdz 1. novembrim strādās testa režīmā – katru darbdienu no plkst. 7 līdz 16, portālu informē Vineta Anna Sarkane, valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā skaidro «Latvijas Pasta» pārstāve, testa darbalaika nepieciešamība saistīta ar Iecavas pasta nodaļas darbinieku novērojumiem, ka pakalpojumu pieprasījums ir samazinājies. Pamatojoties uz testa režīma laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Iecavas pasta nodaļas darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Iecavas pasta nodaļā Rīgas ielā 12a liecinot, ka pasta pakalpojumu pieprasījums ir būtiski samazinājies, tāpēc pasta nodaļai no 2. oktobra līdz 1. novembrim testa režīmā tiek mainīts darbalaiks. Testa darbalaiks par vienu stundu atšķiras no pašreizējām darba stundām.

Līdz šim Iecavas pasta nodaļa strādāja arī sestdienā, pēc jaunā piedāvājuma tā atvērta būs tikai darbdienās. (Līdzšinējais darba laiks Iecavas pasta nodaļā bija: pirmdienās: plkst. 8 –18; no otrdienas līdz piektdienai: plkst. 8 – 17; sestdienās: plkst. 9 – 13.)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Testa periodā nodaļa pakalpojumus sniegs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 7 līdz 16, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

“Kāda jēga no šī darba laika, ja jāņem brīvdiena darbā, lai pagūtu uz pastu? Diemžēl šis darba laiks ir orientēts uz priviliģētu iedzīvotāju grupu. Mēs, kas strādājam ārpus Iecavas, diemžēl šādos laikos nevaram izmantot pasta pakalpojumus,” secina iecavniece Terēze.

Savukārt kāda cita iecavniece uzskata, ka pie šāda darba laika pasta nodaļu varēs slēgt un paziņot, ka šis pakalpojums nav pieprasīts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

 1. Kur tad ir tā pretimnākšana iedzīvotājiem ?
  Parasti jau pēc 17 un sestdienās cilvēki ,strādājošie apmeklē pasta nodaļu ,jeb varbūt kļūdos ?
  Nu tad jau taisiet uzreiz ciet ,ko tad tēlojiet ?

 2. Ja paciņas liktu pasta pakomātā varbūt liela daļa problēmas ar apmeklējumu atkristu, vismaz man. Ko vēl tajā pastā var gribēt bez paciņu saņemšanas.

  5
  2
 3. Varbūt aptauju vajadzēja taisīt starp iedzīvotājiem, nevis starp darbiniekiem? Protams, ka darbinieki negrib strādāt ilgāk par 17. Sestdiena bija vienīgā diena kad cilvēki, kas strādā darbā varēja izņemt paciņas! Esat pielāgijuši savu darba laiku tikai pensionāriem, kuri vienīgie varēs apmeklēt jūsu iestādi! Lai strādā no 13:00-20:00. Pa dienu tā pat neviens darba cilvēks uz pastu netiek, jo ir jāstrādā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.