Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji aicināti ziedot taromātos, arī Bauskas novadā

Šomēnes iedzīvotāji aicināti labdarībai ziedot savu depozīta maksu par nodotajiem iepakojumiem taromātu tīklā visā Latvijā, atgādina Dārta Katrīne Salna,SIA «Depozīta iepakojuma operators» mediju koordinatore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa paskaidro, ka ziedošanas process ir ātrs un vienkāršs – kad visi tukšie depozīta iepakojumi ir nodoti, lietotājam jāspiež uz ekrānā redzamās pogas «Ziedot» un jāizvēlas viens no trim labdarības virzieniem, kuram viņš vēlas novirzīt depozīta maksu – Ukrainas bēgļu bērnu atbalstam, dzīvnieku patversmēm vai trūcīgiem senioriem. Sesijas noslēgumā nepieciešams apstiprināt veikto izvēli, nospiežot pogu «Ziedot!». Pēc divkārtēja apstiprinājuma veikto ziedojumu nav iespējams atcelt.

Ziedot iespējams taromātos arī Bauskā un novadā. «Bauskas Dzīve» pārliecinājās, ka nodot PET pudeles, piemēram, «Maximas» un «Rimi» depozīta iepakojuma punktos un par to saņemto naudu ziedot, ir vienkārša procedūra.

Pirmajā ziedošanas iniciatīvas «Ziedo savu depozītu» nedēļā Latvijas iedzīvotāji taromātos noziedojuši kopumā 38 554 depozīta iepakojuma vienības jeb 3855,4 eiro. 1743 eiro novirzīti Ukrainas bēgļu bērnu atbalstam, dzīvnieku patversmēm noziedoti 1315 eiro, bet trūcīgiem senioriem – 760 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA «Depozīta iepakojuma operators» (DIO) mērķis līdz gada beigām ir savākt labdarībai vismaz 30 000 eiro – 10 000 eiro katram ziedošanas virzienam. Tādēļ DIO mudina iedzīvotājus vēl šogad nodot mājās uzkrātos un arī svētku laikā izlietotos depozīta iepakojumus un, ņemot vērā savas finansiālās iespējas, ziedot daļu depozīta maksas labdarībai.

«Pirmās ziedošanas nedēļas rezultāti ir pozitīvi, un varam novērot, ka iedzīvotāji ir ieinteresēti izmēģināt jauno ziedošanas iespēju, – pieejamie dati liecina, ka depozīta maksas novirzīšana labdarībai ir izmēģināta visos Latvijas taromātos. Vēlamies līdz gada noslēgumam sasniegt apaļu ciparu – 300 000 noziedotu depozīta iepakojumu jeb 30 000 eiro, lai pirmie saziedotie līdzekļi pie senioriem, Ukrainas bēgļu bērniem un dzīvnieku patversmēm nonāktu jau 2023. gada sākumā. Savukārt, ja katrs iedzīvotājs decembrī ziedos depozīta maksu par katru desmito nodoto iepakojumu, kopā mēs varētu saziedot daudz vairāk, piemēram, 300 000 eiro tiem, kam šie līdzekļi ir ļoti nepieciešami,» komentē SIA «Depozīta iepakojuma operators» valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

Ziedošanas iniciatīva «Ziedo savu depozītu» izveidota sadarbībā ar labdarības organizāciju «Ziedot.lv». Tās gaitā iedzīvotāji var ziedot depozīta maksu trim dažādiem labdarības virzieniem – Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā, trūcīgiem senioriem un dzīvnieku patversmēm visā Latvijā. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti praktiskas palīdzības sniegšanai, piemēram, ziemas apģērbu un apavu iegādei, zāļu un pārtikas izdevumu segšanai, kā arī dzīvnieku barības iegādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālā informācija par depozīta sistēmu pieejama mājaslapā www.depozitapunkts.lv.

Izmantoti ilustratīvi attēli no www.depozitapunkts.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. vismaz, tagad dodies uz to “laimes zemi”, kur ir viss arī priekš slimajiem un “veselajiem”, kur pietiek it visa, bet mūžīgi valda vēlme citam atņemt, jau gadu simteņiem.

 2. kumunistu avize ka jums nav kauna pat ziemassvetkos bazties virsu ar savu smirdigi propogandu. Debilismam laikam nav nekadu robezhu

  1
  3
 3. Tomēr debilisms sit augstu vilni- vai tad tas ir piespiedu pasākums? Savāciet savu kvīti ar dažiem centiem un skrieniet pirkt alu. Cik esat ziedojuši slimiem bērniem, pestīšanas armijai trūkumcietēju ēdināšanai?

  6
  2
 4. Jau pie tukšajām pudelēm ķeras klāt! Intresanti vai EST un LT tāpat notiek?! Nez kāpēc ir sajūta ka visa tā ziedošana ir tīrākais apmāns kāds uz to riktīgi grābj naudu!

  4
  1
 5. kālab te vienu otru uztrauc, pat līdz histērijai, par iespēju ziedot Ukrainai un ukraiņiem? Vai tās nav vietējo orku gaudas par Holodomora izgāšanos, kad ukraiņu karavīri frontē ir vairāk nodrošināt, kā “varenākā” armija pasaulē, orku armija? Nevariet paciest, ka pret Ukrainu veiktais genocīds nenes “augļus” arī Latvijas ziedotāju un viņu palīdzības dēl?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.