Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji sūdzas par kavētu atkritumu izvešanu Skaistkalnes pusē

Ar SIA «Eco Baltia vide» darbību neapmierināti vairāki klienti Skaistkalnes pagastā. «Kalējiņu» saimniece Dzintra Briede neslēpj sašutumu par pēdējā laikā neiztukšotiem atkritumu konteineriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Mans un kaimiņa konteiners bija jāizved 25. novembrī, bet tikai pēc telefoniska atgādinājuma tas tika izdarīts 2. decembrī. 23. decembrī plānotā konteineru iztukšošana nebija notikusi līdz 4. janvārim,» stāsta satrauktā skaistkalniete.

Viņasprāt, esot nelietderīgi spriest par šī uzņēmuma paplašināšanās plāniem Bauskā, jo kopš firmas darbības sākuma bijis daudz pretenziju gan pret vairākkārtēju bankas rekvizītu maiņu, gan biežu grafika neizpildi, dažreiz pat kuriozu iemeslu dēļ. Esot apgrūtināta maksājumu veikšana fiksēta maksājuma veidā bankā. Viņa grib viest skaidrību, kāpēc uzņēmums tā rīkojas.

SIA «Eco Baltia vide» sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Zvaigzne skaidro, ka vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA «Eco Baltia vide» atbilstoši Vecumnieku novada (pirms administratīvi teritoriālās reformas) domes veiktajam iepirkumam šķiroto, kā arī nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošina Vecumnieku, Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes un Valles pagastā, kas pēc 2021. gada 1. jūlija iekļauti Bauskas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Zvaigzne informē, ka atkritumu izvešana notiek atbilstoši grafikam. Nobīdes varot būt gadījumos, ja sniega vai ceļu apledojuma un citu apstākļu dēļ nav iespējama piekļuve konteineram, kas ietekmē arī turpmākā maršruta apkalpošanu. Konkrētajā gadījumā kavēšanās notikusi 25. novembrī. Taču atkritumi izvesti 2. decembrī pēc vienošanās ar klientu. Savukārt 23. decembrī, ierodoties adresē, konstatēts, ka atkritumu konteiners uzņēmuma darbiniekiem nav pieejams.

Ja tvertni novietot līgumā minētajā vietā grafikā paredzētajā datumā nav iespējams vai piekļuve tai traucēta citu iemeslu dēļ, iedzīvotāji aicināti par to informēt, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru, zvanot pa telefonu 8717 vai rakstot uz reģionālo e-pastu: vecumnieki@ecobaltiavide.lv. Rēķinus par SIA «Eco Baltia vide» sniegtajiem pakalpojumiem var apmaksāt ar interneta bankas starpniecību, pārskaitījumu veicot uz uzņēmuma bankas kontu.

Savukārt avansa rēķinus, kas tiek sagatavoti un klientiem izsūtīti gada sākumā, var samaksāt arī tuvākajā pasta nodaļā vai veikalos «Maxima».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Zvaigzne atgādina – lai veicinātu atkritumu dalītās vākšanas infrastruktūras pilnveidi savas darbības reģionos, kā arī Bauskas novadā kopumā, SIA «Eco Baltia vide» 2020. gadā Bauskā atklāja atkritumu šķirošanas filiāli. Ņemot vērā strauji augošo iedzīvotāju aktivitāti atkritumus nodot dalīti, kas tostarp ir kā viens no būtiskākajiem risinājumiem samazināt izdevumus par nešķiroto atkritumu apsaimniekošanu, pašlaik uzņēmuma plānotā attīstība reģionā saistīta tikai ar atļaujas palielināšanu šķiroto atkritumu apjomam filiālē Īslīces ielā 5 Bauskā.

Foto: no albuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Var redzēt, cik tālu no realitātes laukos esam. Skaistkalnē pasta nav, kā tad nu sūtīs to formālo vēsti!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.