Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotājs: Vai Brīvības piemineklis Bauskā vajadzīgs tikai svētku reizēs?

Baušķenieks Raitis ievērojis, ka ziemā Bauskas novada pašvaldība nerūpējas par Brīvības pieminekli un vēlējās zināt, vai tas ir nepieciešams tikai svētku reizēs?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ļoti nesmuku un personīgi nepieņemamu skatu ikdienā novēroju pilsētā pie Brīvības pieminekļa. Kopš ziema ir iestājusies, te netiek veikta sniega segas novākšana, padarot pilsētas iedzīvotājiem nepieejamu pieminekli. Pat izrīkojušies nekaunīgi, aizšķūrējot ar lielu sniega valni ieejas taku.

Piemineklis katram normāli domājošam cilvēkam ir svētvieta, kur jebkurā laikā var to apmeklēt, noliekot svecīti, godinot karavīrus, kuri cīnījās par Latviju, kā to pašlaik dara vīri Ukrainā. Gribētu zināt, vai pašvaldības administrācija un pašvaldības policija neredz šo nebūšanu un netur par pienākumu novērst šādu situāciju? Vai mūsdienās mēs esam patrioti tikai 11. un 18. novembrī ? Manuprāt, nē, cieņa un gods tiem, kuri aizstāvēja mūsu valsti, ir jābūt jebkurā mirklī, neskatoties kāds ir gadalaiks.”

Bauskas apvienības pārvaldē paskaidroja, ka spēcīgas snigšanas laikā primāri tiek tīrītas ietves, kāpnes, autobusu pieturas, gājēju pārejas – tās ir vietas, kur novērojama lielāka cilvēku plūsma un kuras nepieciešams attīrīt no sniega pēc iespējas ātri.

“Līdz šim iedzīvotāju plūsma ap Brīvības pieminekli Bauskā nav bijusi liela, taču informācija par nepieciešamību minēto teritoriju no sniega attīrīt un nodrošināt iedzīvotāju piekļuvi objektam arī sniegotajā gada laikā tiks ņemta vērā,” solīja pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. tā ir “fona dekorācija”, izmantojama sevišķi svinīgos gadījumos….nu kas līdzīgs rekvizītam

  14
  4
 2. tad kamdēļ izdot lielu naudu šādu piemiņas vietu ierīkošanai, kut “pakalpojumu sniedzējiem” uzņemt selfijus?

  5
  3
 3. Man īpaši patika tā vieta par “plūsmu”, kura pie pieminekļa nav bijusi pietiekami liela. Vajadzētu novada administrācijā ieviest jaunu štata vietu plūsmas uzskaitei, lai pēc tam, balstoties uz statistiku, varētu kādu gadu lemt – tīrīt vai netīrīt šeit sniegu.

  21
  2
 4. Patriotisku jūtu vadīts varēji taciņu tak atrakt. Bet nē- vajag pīlei prasīt. Tāds nu ir tas patriotisms.

  8
  2
 5. Jūs esiet BRĪVI, no Aprīļa gribēju uz pus slodzi paņemt darbā strādnieku , lai samaksātu 250 uz rokas , nodoklis ………………………………………..210 JŪS KO …………….

  7
  3
 6. Kā tad, visi, kam ir no Kremļa atkarīgs viedoklis, automātiski tavās acīs kļūst atkarīgi no Briseles vai ASV vēstniecības. Vai nav apnicis te nepārtraukti izplatīt Krievijas propagandu? Ak jā, par to tev maksā.

  10
  8
 7. propaganda ir tāda lieta, kas ir un paliek propaganda, lai arī kāda politikas “ievirze” būtu valstī. Vien mēs savas politikas “atribūtus” mēdzam izmantot kā “sēņu vietas” , attiecīgajos periodos tu ievācot “ražu” un ar šīs “ražas” palīdzību mēģinot pakāpties pa politiķu “kāpnēm”. Vien “neražas” laikā daudzas no “sēņu vietām” tiek aizmirstas

 8. Domāju, ka tas ir mazais āzīts Raitis L., tam patīk ik pa laikam paspīdēt. Ja nemaldos šis piemineklis arī ir padomju laika mantojums. 🙁

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.