Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izaicinājumā aktīvākā – Bauskas apvienība

No 30. maija līdz 5. jūnijam sadarbībā ar SIA «Distant Race Management» Bauskas novadā norisinājās «Izaicinājums – Eiropas jūdze Bauskas novadā 2022», kura laikā aktīvistu uzdevums bija savākt un kādā no sporta lietotnēm uzskaitīt iespējami vairāk jūdžu, kuras veiktas brīvā dabā. Iecavas apvienības pārvaldes mājaslapā publicēti izaicinājuma rezultāti – aktīvākie šogad ir bijuši baušķenieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ilustratīvs attēls no pixabay.com.

Izaicinājumā tika summētas tikai tās aktivitātes, kuras veiktas bez mehāniskiem transportlīdzekļiem, proti, soļošana, skriešana, nūjošana un pastaigas. Katram dalībniekam bija jāuzskaita pieveiktās jūdzes kādā no sporta lietotnēm. Izaicinājums norisinājās nedēļu, un tās laikā kopā tika sakrātas 835,7 jūdzes jeb 1344,6 kilometri, ziņo pašvaldība.

«Man tas bija izaicinājums, gribējās uzvarēt, jo ikdienā patiesībā tik daudz nestaigāju. Tik, cik iepriekšējā nedēļā, neatceros, ka kādreiz būtu nostaigājusi, bet cīņa bija sīva un gribējās vairāk un vairāk,» pastāsta lielākā jūdžu skaita ieguvēja Olga Kuzmiča, «skrēju tikai divas reizes, pārsvarā staigāju no rīta līdz vakaram, visvairāk īsos gabalos un īsās pastaigās, bet vairākas reizes dienā.» Ikdienā sieviete strādā Valsts policijā un arī ikdienā dodas pastaigās. «Fiziskās aktivitātes ir daļa no manas dzīves arī profesijā, un tas ir veselīgi, tāpēc arī cenšos būt fiziski aktīva,» tā O. Kuzmiča.

«Izaicinājumā piedalījos gan soļojot, gan skrienot, bet tas bija ikdienas treniņu nolūkos, jo gatavojos sacensībām, tāpēc nebija jāiespringst – darīju to, ko vajadzēja pašai,» pastāsta Rundāles aktīvākā izaicinājuma dalībniece Gita Muceniece, «patiesībā es parasti esmu vēl aktīvāka nekā šī izaicinājuma laikā.» Sports G. Muceniecei nozīmē visu, un sportā viņa iesaista arī savus bērnus. «Sports man sagādā gandarījumu, pēc skriešanas jūtos laimīgāka,» stāsta rundāliete, «fiziskām aktivitātēm pievērsos pēc trešā bērna piedzimšanas, jo vēlējos notievēt, un tā arī pamazām, pamazām iemīlēju sportu.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Aktīvākos sportistus katrā pārvaldē sporta organizators sveiks atsevišķi, kur tiks sumināti labākie trīs aktīvisti gan sieviešu, gan vīriešu kategorijā. Ja kāds uz apbalvošanu netiks, tad balvu nodosim individuāli, saskaņojot ērtāku laiku,» informē Iecavas apvienības pārvaldes sporta organizators Ivars Jurbergs, «kā redzam, Bauskas pārvalde ar lielu atrāvienu bijusi aktīvākā, un starp Rundāli un Iecavu iznāca sīva cīņa.» I. Jurbergs novērojis, ka vīrieši šoreiz bijuši diezgan kūtri, aktīvākas izaicinājumā bijušas daiļā dzimuma pārstāves.

Mājaslapā «iecava.lv» publicēti aktīvākie izaicinājuma dalībnieki.

Bauskas apvienības aktīvākie dalībnieki:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Olga Kuzmiča – sakrātas 145,6 jūdzes;

– Rita Lejniece – 118,1 jūdze;

– Dace Kalniņa – 47 jūdzes;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Aleksandrs Podoļskis – 5,7 jūdzes;

– Timurs Kuzmičs – 1,4 jūdzes.

Rundāles apvienības aktīvākie:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Gita Muceniece – 123,1 jūdze;

– Māra Ļevčenko – 42,2 jūdzes;

– Gunta Saulīte – 3,9 jūdzes;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Vladimirs Ļevčenko – 46,7 jūdzes.

Aktīvākie Iecavas apvienībā:

– Oksana Duboveca – 24,5 jūdzes;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Alīna Rumbeniece – 22,4 jūdzes;

– Ināra Bogviļone – 21 jūdze;

– Ivars Jurbergs – 27,2 jūdzes;

– Mihails Haļitovs – 14,5 jūdzes;

­– Jānis Siliņš – 8,5 jūdzes.

Bauskas novada kopējie rezultāti:

– Bauskas apvienības pārvalde izaicinājumā kopā savākusi 404,5 jūdzes;

– Rundāles apvienības pārvaldes kopējais rezultāts ir 215,9 jūdzes;

– Iecavas apvienības pārvalde kopumā – 215,3 jūdzes.

1 jūdze atbilst 1,609 kilometriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.