Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izgaismojot Bauskas slimnīcas ēku, atbalstīs cilvēkus ar retām slimībām; aicina iedzīvotājus nodot savus labos vārdus, uzmundrinājumus un vēlējumus pacientiem

Atsaucoties Latvijas Reto slimību alianses aicinājumam izteikt atbalstu cilvēkiem ar retām slimībām, viņu tuviniekiem, mediķiem un aprūpes personām, Bauskas novadā pirmdien, 28. februārī, būs izgaismota Bauskas slimnīcas ēka, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas “Esot vienoti, esam stipri” laikā no pulksten 17 līdz 21 Bauskas slimnīca iekrāsosies debeszilā krāsā, tā simbolizējot cerību un aicinot meklēt un atrast dzīvesprieku.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus nodot savus labos vārdus, uzmundrinājumus un vēlējumus pacientiem, kas ārstējas, stiprinot cerību uz ātru atveseļošanos. Vēlējumus iespējams sūtīt uz e-pastu: ilze.pukane@bauska.lv vai nodot to zvanot 25622180. Novēlējumi pirmdien tiks sagatavoti drukātā formā un novietoti uz ginka koka zariem pie Bauskas slimnīcas ēkas un vēlāk nodoti biedrībai, lai uzmundrinātu pacientus.

Akcijā aicināts iesaistīties ikviens, vakara pastaigā apskatot izgaismoto ēku, kā arī 28. februārī no plkst.19 savās mājās iededzot gaismu cerībai – izslēdz ierasto apgaismojumu un televizora, datora vai telefona ekrānā atskaņo akcijas video, kur krāsu maiņa simbolizē atbalstu, sapratni un nepadošanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzzināt, kā akcijā iesaistās citviet pasaulē, iespējams, meklējot un izmantojot tēmturus #lightupforrare, #retasslimibas, #retoslimibudiena, #RareDiseaseDay, #rarediseases.

Februāra pēdējā diena starptautiski noteikta kā Reto slimību diena, izrādot atbalstu cilvēkiem ar retām slimībām, kā arī vēlot viņiem, tuviniekiem un mediķiem izturību, drosmi un enerģiju.

Plašāk par Reto slimību dienu šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. tad vismaz arī Bauskas slimnīca varēja ziedot artavu slimnieku ar retajām slimībām ārstēšanai, un naudu, paredzēto fasādes izgaismošanai ieskaitīt kaut vai ziedojumu kontā, kur tiek vākta nauda šādu slimnieku ārstēšanai. Ar gaismiņām pārskaitām naudu ne tiem, kuri ir slimi, bet tas pie mums ierasts, lai atkal “celtu kājās” iedzīvotājus kārtējā slimnieka atbalstam, kuram nepieciešami kārtējie tūkstoši slimības ārstēšanai jau Vācijā vai citās zemēs, bet mēs tik stenam, nē šoreiz izgaismojam, tikai ko?

  2. lai beidzot tajā spēj pareizi noteikt diagnozi, lai “pēc diagnozes” nav jāmēro ceļš uz Rīgu, lai, varbūt, ar laiku, naudiņu pietaupot, arī Bauskas pacientiem var pietaupīt braucienu uz Jelgavas slimnīcu un atpakaļ. Lai Bauskas slimnīcas, kā arī ģimenes ārstiem pacientiem nav jāsaka nodrāztās frāzes; “Padzeriet šitās zālītes, ja nepaliks labāk, izrakstīsim citas”.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.