Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīta Gailīšu pagasta nodaļas vadītāja

Bauskas novada Gailīšu pagastu no 1. februāra vadīs līdzšinējā kultūras darba organizatore Iluta Puķīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas apvienības pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka Iluta Puķīte bijusi atbilstošākā no visiem pretendentiem. «Viņa pārzina pašvaldības specifiku, visnotaļ vietējā, zina teritoriju,» Ilutu Puķīti raksturo apvienības pārvaldes vadītājs. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka uz Gailīšu pagasta nodaļas vadītāja darbu pieteicās trīs pretendenti.

Iluta Puķīte atklāja, ka Gailīšu pagastā viņa dzīvo visu dzīvi. «Vairāki iedzīvotāji mani pamudināja pieteikties. Skatījos nosacījumus un sapratu, ka mana darba pieredze un izglītība atbilst pagasta nodaļas vadītāja amata prasmēm. Kultūras darba organizatora pienākumus visticamāk atstāšu līdzšinējai skatuves strādniecei. Ja man prasīs padomu, noteikti palīdzēšu. Pašlaik ir izveidojusies jauna pašvaldības struktūra, kur tiek veidoti jauni normatīvie akti,» sacīja I. Puķīte, «šis ir jauns izaicinājums un iespējas. Kultūras jomā, ko varēju izdarīt, to arī «pacēlu».»

Bauskas novada Gailīšu pagastu no 1. februāra vadīs līdzšinējā kultūras darba organizatore Iluta Puķīte. Foto: Ivars Bogdanovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Vai tiešām? Kur prāts…! Jau tagad kultūras dzīve skatuves strādnieka līmenī! Kur vēl tālāk?

  13
  2
 2. Pilnīgs absurds! Pilnīgi nekādu pretenziju pret kandidāti kā cilvēku, bet atbilstība ieņemamajam amatam ir tuvu nullei! Cilvēku ar kultūras darbinieka pieredzi par pagasta pārvaldnieku,kam galvena sāpe ir ūdenssaimniecības un kanalizācijas, pašvaldības iestāžu apkures un tml. lietas. Ja nepieteicās kandidāts -tad varbūt vajadzēja mainīt nolikumu un sludināt jaunu konkursu, izravējot ārā “augstāko izglītību”, bet obligāti pieprasot tehnisko lietu pārzināšanu / darba pieredzi tajā jomā! Vai ari pacelt paredzamo mēnešalgu, līdz amats kļūst interesants piemērotam kandidātam, kam ir gan izglītība, gan tehnisko lietu zināšanas
  Būsim ieguvuši kārtējo “funkcionāra aizņemtu krēslu” bet ko tur brīnīties- pilns novads ar šādiem atsēdētājiem! Un vairojas kā sēnes pēc lietus. Lasu -bāriņtiesa meklē 2 ! ! ! štata arhivatorus! Zeme atveries! Tad cik tur ir birokrātijas datoru laikmetā?

  27
  1
 3. Piekrītu, atbilstība ieņemamajam amatam ir tuvu nullei, lai neteiktu vēl precīzāk – nulle. Mums Gailīšos ir tik daudz zinošu cilvēku visapkārt. Kāpēc, Aleksandr, Jūs neuzrunājāt tos! Centra māju apsaimniekotāju biedrību vadītājas, kungus un dāmas, kas strādā “Uzvara lauks” vadošajos amatos u.c. Pareizais lēmums būtu, meklēt jaunus amata kandidātus, zinošus, gudrus, ar pieredzi. Bēdīgi!

  18
 4. Iluta Puķīte: “Kultūras jomā, ko varēju izdarīt, to arī “pacēlu”. Ja to nepacēli, kā pagastu pacelsi?

  11
 5. Iesaku pašai Puķītei jau laicīgi atteikties no šī amata, vēlāk tāpat ar sūdainu mietu patrieks un vēl kaku kluci uzliks pa virsu. Nu cilvēkam pašam jāsaprot ko var pavilkt ko nē, Iluta , tas nav tev.

  14
 6. Varbūt labāk pagastveča vietā uzreiz likt santehniķi ar metinātāja un elektriķa prasmēm. Būtu gan labums, gan ekonomija. Tik un tā pie pašreizējās sistēmas pagastvecis ir tikai nenozīmīgs padotais.

 7. Jaa.Uzvariesi ka vienmer mak tikai noriet,bet ja pasiem kas jadara tad ciks.Kaapeec tad neviens nepieteicas tie gudrisi? Varbut labak palidzeesim Ilutai visi kopa un atbalstisim vinu.Lai veicas un izturibu vinai.Ilutin,nenem pie sirds tas kengas,jo viemer jau norej tos ,kas kaut ko grib darit.

 8. Gribu Jūs redzēt Ilutas atbalsta pirmajās rindās. Nevajag šeit tukšus salmus kult. Ceraukstē atrasts vadītājs no Daugmales un arī mums būtu bijis labāk, ja būtu no ārpuses. Katram ir jāizvērtē, ko var pacelt un ko var panest.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.