Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināta pieteikšanās Bauskas novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja amatam

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz kultūras nodaļas vadītāja amatu. Pašreizējā nodaļas vadītāja Elīna Māla iesniegusi atlūgumu, «Bauskas Dzīvei» apliecināja pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par iespēju pieteikties kultūras nodaļas vadītāja amatam Bauskas novada pašvaldības mājaslapā publicēta 18. novembrī, un pieteikšanās noteikta līdz 30. novembrim.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa atklāj, ka vēl 22. novembrī neviens pieteikums uz vakanci nebija saņemts.

Pašreizējā kultūras nodaļas vadītāja Elīna Māla amatā tika apstiprināta pagājušā gada oktobrī, un viņa «Bauskas Dzīvei» teic, ka strādās vēl līdz 8. decembrim. Iemeslu darba attiecību pārtraukšanai un tālākos karjeras plānus E. Māla neatklāj.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras nodaļas vadītāja amata pretendentiem pašvaldība noteikusi, ka jābūt profesionālajai vai akadēmiskajai augstākajai izglītībai kultūras vadībā, vadībzinātnēs, humanitārajās zinātnēs vai komunikācijas zinātņu jomā. Nepieciešama arī pieredze kultūras iestāžu vadībā ne mazāka par diviem gadiem pēdējo desmit gadu laikā vai pieredze kultūras jomā, sabiedriskajās attiecībās vai radnieciskā specialitātē, līdzīga rakstura koordinējošā vai konsultatīvā darbā ne mazāka par diviem gadiem pēdējo desmit gadu laikā. Noteiktas ir arī citas prasības.

Solītā mēnešalga – 1484 eiro līdz šī gada beigām, un 1712 eiro no nākamā gada.

Fotoattēlā – Elīna Māla, pašreizējā Bauskas novada kultūras nodaļas vadītāja. Foto autors – Ivars Bogdanovs/”Bauskas Dzīves” arhīvs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (37)

 1. Iepriekšējā departamenta vadītāja ilgu laiku veica arī kultūras nodaļas vadītāja darbu. Tagad arī vajadzētu tā darit, kamēr tiek atrasts jauns vadītājs.

  6
  1
 2. Loti labi. Tādas Mālas darbs nu itin nemaz netika manīts novadā. Un tada nodaļa nav vajadziga. Ir tacu izgl.un kult.departamenta vadītāja lai strādā un pierada sevi šajā amatā nevis vazājas no viena amata uz otru.

  48
  5
 3. Izglītības nodaļa arī sevi nav pierādījusi. Nekompetentas. Vienai otrai ētika klibo. Ar pavēlēm un bļaustīšanos neko nepanāks.
  Kā zemāka statusa cilvēks var komandēt kā padomju laikā.

  33
  1
 4. Normāla kopienas kultūras dzīve iespējama,ja darbam pieiet ar tādu degsmi un atdevi kā Lilita Lauskiniece.
  Rundālē kultūras dzīve un pasākumi ir. Citur novadā?Parodija par tēmu kultūras dzīve.

  31
  32
 5. Pirms spļaut citiem sejā- apskaties budžetus citām kultūras iestādēm. Ar to mazumiņu, ko atvēl Bauskas novads kultūrai ,neko vairāk par pašdarbniekiem nevar atļauties. Labi ja vienu balli uz Valsts svētkiem un puķu podiņu viesu kolektīvu vadītājiem.

  23
  6
 6. Žēl, gudra un inteliģenta sieviete! Ar sirdi un dvēseli godprātīgi pildīja savus pienākumus.

  30
  7
 7. Nevienam neienāk prātā pajautā, kāpēc darbinieki masveidā iet prom un jauni nepiesakās?

  35
 8. Visa nauda aiziet lai uzturētu baseinu un jauno sporta centru,ja,nu tā varētu arī būt!

  18
  4
 9. Atpūtai , sportam un KULTŪRAI 2023 gadā novads tērē 6 600 000 , katru mēnesi pāri par 500 000 , naudas ĻOOTI daudz tāpēc ir kultūras centri , departamenti ar direktoriem , vadītājiem , vietniekiem un viņu vietniekiem, diez kādu no viņiem privātsruktūrā ņems DARBĀ ???

  13
 10. Saraksts krusts aprūpes centrs aprūpeja Agita murmuleve Aša, dusmas nesejas maska 13 novembrī līdz 22 novembri,2023.gada skolas iela 2,garoza, Mežotnes pagasts Bauskas novada izslēgšanas aprūpēja palīgs medicīnas šķēres izslēgta I

  1
  4
 11. Visa nauda aiziet, lai uzturētu pašreizējās novada vadības greizos lēmumus, nepārdomātās reformas un muļķīgās idejas. Un ambīcijas!

  23
 12. Tas gads, ko viņa nostrādāja jau viņai nebija nemaz tik viegls. Bija daudz administrēšanas un koordinēšanas darbi, ko viņa izdarīja labi un operatīvi. Bet, tieši kultūras pasākumu “sapurināsanas” jomā vai kādu radošu jauninājumu jomā no viņas pienesuma nebija pilnīgi nekāda. Palūkojaties, kā strādā citu novadu kultūras jomas vadītāji. Radoši, interesanti, regulāri un produktīvi. Bet varbūt mūsu novada “darba stils” ir tāds, ka prasa tikai atskaites un tabulu tabulas un ir jāsēž tukšās, bezjēdzīgās sapulcēs? Un Elīna tur nav pie vainas?

  17
  4
 13. Nevajag jaukt šāda administratīvā vadītāja darba pienākumus ar katras atsevišķas kultūras iestādes vadītāja amata pienākumiem. Šādam vadītājam darbs tiešām saistīts vairāk ar papīriem, koordinēšanu. Vispārīgu nozares attīstību. Radošums paliek katras kultūras iestādes vadītāja un viņa darbinieku ziņā. Ar saviem darba pienākumiem Elīna tika galā teicami. Un kāpēc iet prom, arī varu ļoti labi iztēloties. Lai veiksme turpmākos darbos!

  19
  3
 14. Un kā tieši viņa rūpējās par vispārēju nozares attīstību un uzplaukumu?

  7
  1
 15. Vai tad viņa nezināja, kur iet strādāt? Un kā tur būs? Laikam bija pārāk naiva, jo nevarēja iedomāties, kāda atmosfēra tur valda un kas no viņas tiks prasīts. Tur strādāt var tikai vai nu pensionāri vai tādi, kurus citur neņem. Paldies Elīnai par drosmi un uzdrīkstēšanos aiziet no darba, ja tur noteikti ir diezgan saspīlēta, autoritatīva situācija , tas tā maigi sakot.

  15
  5
 16. Ļoti ceru ,ka izglītības nodaļa sāks pidīt savu darbu gudri un kompetenti.
  Citādi,lai tinās.Tagad pa Rundāles skolu skraidīja.Visiem stress.Ko labu ieteica?

  10
  0
 17. Nepiekrītu, ka šis ir tikai administratīvs amats. Tieši gan departamenta vadībai, gan kultūras nodaļas vadībai bija jau sen jābūt redzējumam par valsts svētku norises “lielo rāmi” , par ziemīgo noformējumu un tematiski vienotu pasākumu ciklu pilsētās un novados. Vai departamenta vadītajai ir kaut neliela nojausma par veicamajiem darbiem un to apjomu? Un tad viss ir jādara tempā, nevis gari spriedelējot un prātuļojot bezjēgā.

  17
  1
 18. Izglītības nodaļa nav vajadzīga,ja šādā sastāvā.Labāk veidot izglītības pārvaldi ar spēcīgiem vadītājiem un personālu.Nu šie,atvainojiet!Ne cieņu,ne vērību neizrāda.Smiekli nāk,kas mūs vērtēs!!!????
  Domāju vispār jāsamazina.Nevajag šādu struktūrvienību.Cieņu neizraisa!
  Labāk direktoru padomi ar profesionāļiem.
  Olas māca vistas!Piedodiet!

  12
  2
 19. Super nekopetenta dāma šajā jomā! Atnāca sajauca kārtis un galvas visiem, un aizgāja! Drausmīgi slikti psiholoģisks darba stils, acīs “Es jūs visus saprotu, darīšu, visu, lai būtu labi” , aiz muguras ” Kā man riebjas viss šis kontingents, labi būtu, ja jūsu nebūtu”! Jācer, ka dosies tālu no Bauskas novada…

  8
  10
 20. Un es esmu baigi “kopetents”, ka pat rakstīt nemāku, bet galvenais man ir izteikties!

  6
  2
 21. Nu taču vieta ir brīva un jums taču tik daudz spara un ideju – ko vēl kavējieties, piesakieties uz šo amatu, jūsu taču tik daudz, būs iespaidīgs konkurss un pats labākais varēs parādīt, kā šajā amatā ir jāstrādā.

  16
  7
 22. Ar Dūmiņu kultūras centrā nevarēja satrādāties novada domē arī nevarēja ,tādi ir tie labuma meklētāji

  8
  5
 23. Tiem kolektīvu vadītājiem, kuriem bija ielūgums uz Bauskas pili 02.11.2023. pateicības rakstu saņemšanai, bet dažādu iemeslu dēļ nevarēja ierasties,vel joprojām nav pasniegti(precīzāk nogādāti līdz adresātam) šie pateicības raksti. Interesanti būtu zināt kur tie mētājas?

  11
  3
 24. Patreizējā domes vadība neprot novērtēt vai nevēlās blakus sev gudrus, amatu zinošus speciālistus. Lai ātrāk pienāk jaunās pašvaldību vēlēšanas!

  12
  3
 25. Lai kurš ietu darīt šo darbu, nekad visiem labs nebūsi. Un jo spigtāka personība būs, jo vairāk aplies ar samazgām

  10
  2
 26. Stipri apšaubu, vai viņa bija spilgta personība. Persona varbūt, bet ne personība. Bet, lai vai kā, varbūt cita darbā viņai veiksies!

  5
  2
 27. Kas tagad būs ar Uzvaru?Bērnu dārza ēka paliks tukša?
  Kas te notiek?
  Aizslēdziet visu Uzvaru,Pamūšu un ir pizdzets!Ko domā IN?Kāds tolks bļad no jums?

 28. Jautājums bijušajai Uzvaras direktrisei.Mans bērns varēja mācīties pie jums uzvarā ar spec programmu pusotru gadu.Tagad jaunā direktrise saka ka nevar jo tada programma skolā nav.Sūta uz Codi,Vecsauli Zaliti Pamūšu.
  Ja tada programm nebija tzd ko mūs turējāt?Es iesniegumu rakstīju.Tu tagad aiztinies uz to Bausku.Es zvanīšu ministrijai.Kapēc mūs izmeta no Uzvara.Kapēc tagad nevar.Ko tad jūs turējāt 2 gadus,ja nava programa?

 29. To bijušo no Uzvaras sen jāsauc pie atbildības.Kā var strādāt tanī nodaļā šādu bardaku aiz sevis atstājot.Vājprāts.Nabaga tagadējā direktore tagad visu sakārto.
  Aplika saimnieku…kuram nav ne vainas.Pati aiztinās.Kauna nav.
  Bet paldies Dievam tīra vieta palika.Nav vairs tās trakošanas pa skolu.

 30. Beidziet te riet.Ejiet piesakieties brīvajos amatos.Visus laukus iznīdēs tāpat.
  Katrs cilvēks kļūdās.Veiksmi visiem.
  Dzīvojiet mierīgi.Sākas Adventes laiks.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.