Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izstrādā jaunu Bauskas novada teritorijas plānojumu; sanāksmē uzklausīs iedzīvotājus

Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Grupa93” izstrādā jaunu Bauskas novada teritorijas plānojumu, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbs pie jauna plānojuma sākts ar mērķi, lai izveidotu vienotu plānošanas dokumentu visai apvienotā novada teritorijai spēkā esošo četru kādreizējo novadu (Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles) teritorijas plānojumu vietā, tos aktualizējot, integrējot un salāgojot atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai. Bauskas novada domē norādīja, ka plānojuma izstrādes gaitā tiks noteikts funkcionālais zonējums un izstrādāti vienoti apbūves noteikumi visai novada teritorijai.

Bauskas novada teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros tiks rīkota arī tematiskā sanāksme par rūpnieciskās apbūves un lauksaimniecības teritorijām, lai noskaidrotu, kas līdzšinējā teritorijas plānojumā ir traucējis un/vai ierobežojis attīstību, kas ir lietas, ko ražotāju, lauksaimnieku un Bauskas novada iedzīvotāju ieskatā vajadzētu mainīt un ņemt vērā izstrādājot jauno teritorijas plānojumu.

Plānots, ka sanāksme norisināsies šī gada 9. novembrī pulksten 9:30 platformā “Zoom”.

 Pieteikties iespējams, aizpildot anketu : https://ej.uz/rupniecibaunliz.  Piekļuves saite tiks nosūtīta uz personas norādīto e-pasta adresi 8. novembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. kopš kura laika novada pašvaldība ir sadarbības partneri ar SIA “Grupa 93″? Vai tā partnerība neizpaužas vien tad, kad rodas izdevība kopīgi ‘apgūt” kādu kumosu no novada budžeta? Vai tad jau tolaik, kad notika novadu apvienošana, par valsts izdalītiem miljoniem neparedzēja arī bijušo novadu teritoriālā plānojuma apvienošanu?

  12
 2. Ierosinu Bauskas novadam pievienot tuvākos pagastus no blakus novadiem( Jelgava, Rīga, Olaine u.c.), lai Bauska attīstās!

  10
 3. Kāda jēga veidot šādu apspriedi, ja vairākuma iedzīvotāju izteiktais tā pat netiks ņemts par pilnu, līdzīgi ka ar identitāti. Par veco identitāto nobalsoja vairāk kā 300, bet par jauno dalīti 200?
  Kapēc vajag muļķoties, sataisiet kā jums vajag un vienkārši pasakiet tā vajag, netērējiet savu un iedzīvotāju laiku nevajadzīgai un bezjēdzīgai diskusijai!!!

  38
  1
 4. Ir darbi, kurus pašvaldībai superdetalizēti neveicot būtu vairāk labuma . Lai saistītā firmočka atprečotu daudzos tūkstošus, droši vien taps “copy paste” labi biezs talmuds, kurā visbiežāk minētais vārds būs “aizliegts”, jo kā gan citādi pašvaldība var parādīt savu varu. Galvenos vilcienos kādām vadlīnijām ir jābūt, bet ļaujot cilvēkiem dzīvot un uzdzīvot, tas ir, arī nopelnīt. Pajautājiet jebkuram cilvēkam, kas vēl spēj loģiski domāt, viņi teiks, ka Latvija ir birokrātiski pārregulēta.

  11
 5. Atbilde es, kurš nemāk lasīt: raksta pēdējās 2 rinkopas: Plānots, ka sanāksme norisināsies šī gada 9. novembrī pulksten 9:30 platformā “Zoom”.

   Pieteikties iespējams, aizpildot anketu : https://ej.uz/rupniecibaunliz.  Piekļuves saite tiks nosūtīta uz personas norādīto e-pasta adresi 8. novembrī.

 6. Vai vērts vispār kādam mēģināt iesaistīties šajā procesā? Mūsu domas nevienu pašvaldībā neinteresē. Tur viss jau iepriekš izlemts.

  12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.