Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jauno DUS Bauskā plāno sākt būvēt nākamvasar

Šī gada sākumā tika plaši izziņots par jaunas degvielas uzpildes stacijas “Kool” būvniecību Bauskā, bet konkrētajā īpašumā (Zaļā iela 14a) nekādi darbi vēl nav sākušies. SIA “Kool Latvija” pārstāve Laura Lindermane atzina, ka uzņēmumam nav iespēju uzcelt pavisam jaunu degvielas uzpildes staciju sešu mēnešu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pašlaik strādājam pie projektēšanas un saskaņošanas darbiem jaunam DUS “Kool Bauska”. Projektēšanas līgumi tiek slēgti ar ilglaicīgiem mūsu sadarbības partneriem,” teic L. Lindermane un papildina, ka visi “Kool” projekti nav standartizēti, arī celtniecības darbu veicēju izvēle šobrīd ir procesā.

L. Lindermane norādīja, ka paralēli notiek projektēšanas darbi Salātu ielas izbūves projektam, kas vēl būs jāskaņo ar visām iesaistītajām pusēm, tostarp ar Bauskas novada pašvaldību. Ja viss notiks pēc plāna, tad celtniecības darbi visdrīzāk tiks uzsākti 2024. gada vasarā, apliecināja SIA “Kool Latvija” pārstāve Laura Lindermane.

Viņa atturējās nosaukt ieguldījumu apmēru, kā arī plānoto darba vietu skaitu. “Šobrīd vērtējam situāciju un, ja valdība pieņems lēmumu par apvedceļa izbūvi, tad arī no mūsu puses tiks pārplānoti projekta izmēri un darba vietu skaits,” tā L. Lindermane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Šobrīd nekustamais īpašums nav apbūvēts, piebraukšana nekustamajam īpašumam teritorijas
plānojuma grafiskajā daļā attēlota no Salātu ielas un Pilskalna ielas turpinājuma, kas nav izbūvētas. FOTO: Diennakts DUS vizualizācija Bauskā no Salātu ielas puses.

Jau ziņojām, ka nekustamajā īpašumā Zaļajā ielā 14a plānotas būves: DUS “Kool” veikala un operatora ēka, auto nojume ar degvielas uzpildes iekārtām (pildnēm), elektrouzlādes stacijas četriem auto, divas atsevišķas atklātas degvielas uzpildes iekārtas (pildnes) smagajiem auto, divas pazemes degvielu tvertnes (benzīns, dīzeļdegviela), pazemes auto gāzes tvertne (“AGUS”), virszemes “AdBlue” modulis 4000L, automazgātava, automašīnu brauktuvju un stāvvietu laukumi, reklāmas pilons un bērnu rotaļu laukums.

SIA “Kool Latvija” reģistrēta 2016. gada septembrī. Uzņēmums pieder Igaunijas degvielas uzpildes staciju tīkla “Olerex” grupas holdingkompānijai “Aqua Marina”. Pagājušajā gadā “KOOL Latvija” pārņēma SIA “Gotika auto” degvielas uzpildes stacijas, papildinot savu tīklu līdz 36 degvielas uzpildes stacijām Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.