Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jaunos uzņēmējus aicina uz tiešsaistes pieredzes pasākumu “Lūst vai plīst”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus un citus interesentus piedalīties pieredzes pasākumā, kurā ražošanas uzņēmēji dalīsies ar neveiksmes piemēriem, kas iedvesmojuši augt un attīstīties. Iedvesmas pasākums “Lūst vai plīst” jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem notiks ceturtdien, 20. janvārī, pulksten 15 tiešsaistē “Zoom” platformā. Lai saņemti tiešsaistes saiti, iepriekš jāreģistrējas, portālu informēja LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Uzņēmēju dalīšanās ar pieredzi, jo īpaši ar neveiksmes stāstiem, ir iespēja jaunajiem biznesa ideju autoriem mācīties no citu kļūdām un gūt iedvesmu no tā, kā uzņēmēji tikuši galā ar izaicinājumiem. Tā ir iespēja nepieļaut tās pašas kļūdas vai laikus jau tām sagatavoties un apzināties nepieciešamos risinājumus. Agnese Oļševska, Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja

“Darbā ar uzņēmējiem redzam, ka kļūdas, izaicinājumi atkārtojas gan līdzīgos, gan dažādu nozaru uzņēmumos,” teic A. Oļševska un piemetina, ir būtiski, ka uzņēmēji ir gatavi šo pieredzi atklāt, savukārt jaunajiem atliekot vien ieteikumus likt aiz auss un apzināties nepieciešamo rīcību pie līdzīgām situācijām.

Šajā “Lūst vai plīst” pasākumā uzsvars tiks likts uz komandu un sadarbības izveidi, lai iedvesmotu tos, kuri savu ideju auklē ilgstoši vieni, baidoties ar to dalīties, neveidojot komandas vai izdevīgas sadarbības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceram, ka pieredzes stāsti veidos izpratni par to, ka veiksmīgu uzņēmumu nevar attīstīt vienpersoniski un neveidojot sadarbību ar citiem uzņēmumiem.Agnese Oļševska, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja

Ar savu uzņēmējdarbības pieredzi dalīsies uzņēmējs un zīmola “D`tea” radītājs Rolands Briņķis (SIA “Dabas Dots”), kurš atklās, ka nav jābaidās ražot citiem, lai palielinātu uzņēmuma jaudu.

Evija Ridere un Sabīne Baumane no zīmola “La La La Design” dalīsies ar iedvesmas stāstu par komandas izveidi un kā rīkoties, kad uzņēmuma biznesa ideja ir tikusi nozagta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ilva Kavicka no uzņēmuma “Positive Foods” (zīmols “Abra”) dalīsies ar veiksmes stāstu par uzņēmuma izaugsmi, kas izdevies, pateicoties divu zīmolu apvienošanai.

Uz pasākumu “Lūst vai plīst” aicināti gan jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, gan arī citi interesenti – studenti, skolēni un citi. Pasākums notiks “Zoom” 20. janvārī no pulksten 15 līdz 17. Lai saņemtu tiešsaistes saiti, jāveic reģistrācija ŠEIT.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.