Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jaunsauliešus uzklausa Bauskas novada domes vadība

Bauskas novada Jaunsaules ciema iedzīvotāju ierosinātā sanāksmē 29. septembrī vietējā bibliotēkā tikās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska un Vecsaules pagasta nodaļas vadītāja Sandra Siliņa-Aleksejeva, portālu informēja Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļā. Uz tikšanos bija ieradušies deviņi Jaunsaules ciema iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes priekšsēdētājs sarunā vēlējās uzzināt iedzīvotāju viedokli un apmierinātību ar pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, vai ir saprotams, kā notiek kapitālsabiedrību reorganizācijas process un kā tas mainīs ciema iedzīvotāju ierasto kārtību, norēķinoties par saņemtajiem pakalpojumiem.

Tikšanās dalībnieki atzina, ka kapitālsabiedrību reorganizācijas process ir saprotams un ir skaidra norēķinu kārtība. Daudzi iedzīvotāji izmanto iespēju par komunālajiem pakalpojumiem norēķināties, izmantojot datorus Jaunsaules bibliotēkā.

Iedzīvotāji izmantoja iespēju un uzdeva jautājumus klātesošajiem pašvaldības pārstāvjiem. Jaunsaulieši interesējās par Bauskas apvedceļa izbūves ieceres virzību un pauda pateicību par ciematā uzlieto asfalta segumu. Iedzīvotāji norūpējušies par Jaunsaules luteriskās draudzes baznīcas ēkas slikto stāvokli, par pamatskolas ēkas turpmāko stāvokli. No tikšanās dalībnieku vidus izskanēja ierosinājums izglītības iestādes ēkā izveidot pansionātu vai arī izbūvēt zemas īres cenas dzīvokļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunsaulieši norādīja arī uz nekoptu īpašu – ceļš uz peldvietu esot aizaudzis, ar veciem būvmateriāliem aizņemts zemes gabals, kuru nevar izpļaut.  L.Vasiļauska skaidroja, ka šī ir pašvaldībai  piederoša zemes vienība, kuru iecerēts nodot atsavināšanai.

Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un informēt par vēlmi tuvākajā laikā rīkot klātienes tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem. Bauskas novada domē precizēja, ka pieteikt tikšanos ar pašvaldības vadību var, zvanot pa tālruni +371 25611266.

Foto: Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Tas nu gan ir bijis viens varen “vērtīgs” pasākums. Un kāpēc BDz mums šādus murgus atreferē? Kādam tas var interesēt?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.