Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

KNAB ierosina lietu par Bauskas novada pašvaldības uzņēmuma SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” amatpersonu darbībām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu par Bauskas novada pašvaldības uzņēmuma SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” amatpersonu iespējamām prettiesiskām darbībām, portālu informēja KNAB komunikāciju nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

KNAB “Bauskas Dzīvei” apliecināja, ka lieta ierosināta šī gada 31. martā, bet pagaidām neatklāja, cik konkrēti personas ir iesaistītas un pēc kuriem Krimināllikuma pantiem lieta uzsākta.

Kriminālprocesā šobrīd turpinās izmeklēšana, un tās interesēs nekāda papildus informācija šobrīd netiks sniegta. Tiklīdz kriminālprocesā būs publiski sniedzama informācija, KNAB sola par to informēt.

Vienlaikus KNAB norāda, ka kriminālprocesu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai iestāde nodod, tiklīdz procesa virzītājs un uzraugošais prokurors ir pārliecinājušies, ka izmeklēšanā iegūtie pierādījumi ir pietiekami, lai kriminālprocesu varētu novest līdz Krimināllikumā paredzētajam krimināltiesisko attiecību taisnīgam noregulējumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstījām, ka Bauskas novada dome izsludinājusi konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) valdes locekļa amatu, jo līdzšinējais kapitālsabiedrības vadītājs Juris Jundulis iesniedzis pašvaldībai atlūgumu. Visticamāk amata vietas pamešana saistīta ar uzsākto KNAB pārbaudi.

J. Junduļa kopējie ienākumi pagājušajā gadā sasnieguši 32 829,49 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2021. gadu.

Jundulis par darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā saņēmis 31 642 eiro, algā no Iecavas novada pašvaldības administrācijas samaksāti 72, 75 eiro, 148 eiro guvis no īpašuma pārdošanas, 675, 32 eiro deklarējis kā ienākumus no saimnieciskās darbības, 291, 41 eiro viņam samaksājis uzņēmums SIA “TM Capital”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Junduļa īpašumā ir zeme un divi zemes gabali ar ēkām Īslīces pagastā. Viņam pieder 1997. gada izlaiduma motocikls “Yamaha XVS 650” un 1993. gada ražojuma vieglā automašīna “Buick Park Avenue”.

J. Jundulim nav ne skaidras, ne bezskaidras naudas uzkrājumu, nav parādsaistību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (28)

 1. Vēl vajag pārbaudi uzsūtīt Iecavā,sakarā ar sociālajiem dzīvokļiem,liels bardaks,cilvēki stāv rindās maznodrošinātie,bet te notiek trakas lietas,visi korumpēti

  16
 2. Cietumā to mērgli! Kur Mačeks skatījās? Kur Pārējie? Fuj!
  Cietums lai ārstē šo indivīdu. Vēl tikai Inesi un Martu no Dzks vajag ņemt pie dziesmas…. līdzzinātājas…..

  20
 3. TM capital. Tie jau nozagtie Tirguslaukuma būdas rāmji. Tas Lops taču izzaga noliktavu uz atvadām.

  16
 4. Tā jau Mačeka,Vāvera un Veinberga bodīte.Cerams,ka knabs beidzot arī šajā virzienā parāks…

  11
  2
 5. Vel jau par vecais loceklis feldis 70 štukas ierāva un neviens gailis arī mačaks visu piesedza vilka garumā kopā ar bunduli

  9
  1
 6. Man loti Patik si mazpilseta. Braucu no Elejas un pieipilseta nenoskureti mazdarzinu kalni. Iebraucu Priedisu kapos. Meslaine, kuru skure Lielupe. Piebraucu Vazites. Atkal meslaine. Par laimi, Lielupe patalu. It ka visi par, bet neviens nav aizdomajies izvietot atk. Kontein..Braucu no Rigas, Memeles krasta , preti apbedisanas birojam, aizvien turpina stavet padomju razotnes piemineklis. Iebraucu Islices pagasta, tur vel izradas ielas nosaukums arvien turpina godat tos, kuri piedalijas 1949 gada LV represijas un tad vel jaunie ienaceji un fantazetaji par nod. Maks. Naudu ar velmi lidot debesis…

  5
  3
 7. Vietejie zinaja teikt, ka ielu Islices pag. Berzos sakotneji nodeveja par Darza ielu. Pedeja kolhoz. Pastavesanas agonija vietejie komunisti nolema, lai no kollhoza nekas netiktu aizmirsts, ielu pardeveja par godu pirmajam kolhoz. Priekssedetajam un 1949 LV civilliedz. Deportaciju organizatoram. Lasot ielas nosaukumu un skatot izkarto LV karogu lidzas ielas num. parnem nesaprotama sajuta…kops kollh. Laikiem pagajusi vairak ka 3o gadi….kaut kas tads var but tikai Bauska…

  4
  1
 8. Zemes ierīkotājs Maceks mūžu mūžos paliks iecavnieku gaišā piemiņā ar otkatiem par zemes piešķiršanu.

 9. Pašvaldībā diemžēl liela daļa darbinieki ir aizmirsuši kā labā viņi strādā un to, ka darbs ir jādara apzinīgi. Rezultāts – dažādas neizdarības, nejēdzības un mīņāšanās uz vietas.

 10. Šitie izlaistie vepri un co respektē neizbēgamu aizturēšanu roku dzelžus apcietināšanu ar visas mantas konfiskāciju.

  10
 11. Jāatzīst, ka situācija ir gaužām nopietna. Darbi nenorisinās. Mazais santehniķis, krievelis vispār muļķis. Nekā nesajēdz, runā ar viņu kā ar sienu. Viņam vispār pamatizglītība, kaut ir? Tādi Jundulim der, pats knapi skolu nobeidza, un ņem sev līdzīgos. Šausmas ar visu Iecavu, gadiem gaidi, kad norenovēs māju. Par projektiem jādomā, kad kautkāda blozga ko izdarīs, a finālā mums pat nerenovēs māju. Viss salaists tūtē. Nu nevajag vairs, kā Tirgus pieci māju norenovēja. Redzu, nauda kabatā, apkure pa dārgo. Feldmanis, jau zaga. A tagad ko, Feldmaņa blozga palika uzticīga Bundulim un sačakarēja visu māju. Te notiesāt uz mūžu šādus indivīdus.

  6
  1
 12. Sen jau zināms, ka Aivars M neko nespēj. Viņa harēmā ir problēmas, un Okmanis diez vai izlabos. Jācer, ka nāks kāds gudrāks viņu vietā. Vēlēšanās tuvojas. Zagļus jānomet. Nacionāli, naciķi un zagļi novadā.

 13. Netīšām jau bija tāds pats zaglis. Tagadējais Kārlis vispār apdalīts. Puika neko nesaprot no tā kas jādara. Skraida kā suns ar asti kājstarpē. Man sarunas bija ar Aivaru Tenisonu, visu izdarīja kā nākas. Runāja ar cilvēkiem. Šķita, ka beidzot ir vadītājs parādījies Dzksā. Ko solīja to izdarīja. Vienreiz devu pat pudeli kā pateicību, dusmīgs kļuva. Neesot korumpēts. Darbs esot jādara, nevis jāsola tukšums. Vot tas bij vecis. Uzņēmās atbildību un vienmēr laicīgi atbildēja uz vēstulēm, tikās ar iedzīvotājiem. Mūsu mājā jūtas pateicīga par šādu servisu.

  10
  4
 14. Vo vo, Tenisons bij reāls pēdējā 20 gadē. Vienmēr bija cilvēkos un ar izdarītu darbu. Viņš vismaz zināja ko runā. Uz ielas sveicinājās. Nebija lepns. Sētnieki viņu arī cienīja. Tāds bija priekšnieks kuru gaida.

  8
  5
 15. A kur tad pazuda Tenisons? Vai nav tā, ka bija neērts domei? Dzksam? Zināja par daudz cūcību un viņu nosvieda ar apmelojumiem. Tikai neviens nav dumjš. Neticēja. Labos Jūs izmetat, a zagļus atstājat.

  12
  3
 16. Pie reizes varētu noskaidrot kur paliek iedzīvotāju naudiņa par tā saucamajiem ūdens zudumiem????Vai tā nav zādzība ja jāmaksā par to ko neesi lietojis,un summas no dzīvokļa nav mazās😳

 17. Papētīju mazliet normatīvos aktus.Sanāca interesanta aina. Par vairāku valdes locekļu ilgstošām neizdarībām ir atbildīga dome un tās ieceltas atbildīgās personas-priekšsēdētājs,izpilddirektors,atbildīgais darbinieks,revidents. Dažu Iecavas domes iecelto un ievēlēto “varoņu” uzvārdi jau ir nosaukti iepriekšējos komentāros,gan jau arī revidenta vārdu kaut kur var atrast.KNAB būtu darba lauks.Viens tirāns no paseniem laikiem it kā esot teicis,ka katrai kļūdai ir vārds un uzvārds.

 18. Pie melu detektora kriminālprocesā par vairāku noziedzīgu nodarījumu piesegšanu, liecinieku ietekmēšanu pilnīgu patvaļu administratīvās amatpersonas varas noziedzīgu pielietošanu ar mērķi ietekmēt, noslēpt pierādījumus.

 19. Tur, kā sacīt jāsaka, nebūs vairs raudāšanas un zobu trīcēšanas. Tur varēs laba paēst. Es lūdzu tik to, lai Tu mērnieciņa cienīgam tēvam dod tādu prātu, ka viņš man piešķirtu dziļās ielejas pļaviņu, zirņu kalna tīrumiņu un tās ataudziņas gar Iecavas upītes robežām.

  9
  1
 20. Labs šis. Bet jāprasa mērnieciņa lielmātei,ar kuru šamais vienā gultā guļ un kuru savā vietā iekārtojis,lai piesegtu vecās rebes un jaunas varētu bīdīt

  7
  2
 21. KNAB turpinās kriminālprocess par dzīvokļu komunālās saimniecības amatpersonu prettiesiskām darbībām.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.