Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Koncertspēlē Iecavā uzstāsies vietējie talanti, arī apvienības pārvaldes vadītājs

Valsts svētku laikā, svētdien, 19. Novembrī, Iecavas kultūras namā plkst. 16 sāksies  koncertspēle «Es šonakt būšu laimīgs». Pasākumā piedalīsies gan Latvijā labi zināmas personības, gan arī paši iecavnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertspēli «Es šonakt būšu laimīgs» vadīs televīzijas šovu personība Baiba Sipeniece-Gavare, bet abu dziesmu dueļu komandu kapteiņi būs mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks. Komandu sastāvā iecavnieki – Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers, Iecavas kultūras nama direktore Alma Spale, dienas centra «Iecavnīca» vadītāja Ilva Vansoviča, mūziķis un grupas «Brīvdiena» dalībnieks Mareks Pelsis, etnomūzikas grupas «Tautumeitas» dalībniece Laura Līcīte, kā arī Iecavas vidusskolas logopēde Ingrīda Draudziņa.

«Redzējām, ka šāds pasākums tika rīkots Mārupē, un iedomājāmies, ka arī mums tādu vajag. Ādā koncertspēlē ir iespēja, ka piedalās Latvijā pazīstami mākslinieki, bet var piesaistīt arī paši savus vietējos cilvēkus,» vairāk par sarīkojumu stāsta Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme, «kad sākām veidot komandas, uzrunāju Iecavā pazīstamus cilvēkus, bet centos iedomāties par tādiem, kuri ar dziedāšanu ir uz «Tu». Tāpat komandā cits citam var piepalīdzēt ar dziedāšanu, bet – kurš latvietis nedzied? Visi dzied!»

Svarīgi dalībnieku izvēlē bijis arī tas, lai pretendenti publikas priekšā jūtas droši, neapjūk un ir aktīvi, jo būt uz skatuves visu skatītāju priekšā ilgu laiku nemaz nav tik viegli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertspēlē tiks veikti dažādi uzdevumi, kurus pavadīs dziesmas un aktivitātes. Par to, kādi tieši būs uzdevumi, L. Jaunzeme pastāstīt nevar, jo tas zināms tikai pasākuma vadītājiem. «Trešdien skatījos, ka uz svētdienas pasākumu palikušas tikai četras brīvas vietas. Par to, vai nākotnē šī koncertspēle tiks organizēta atkārtoti, vēl ir par ātru spriest,» viņa atzīst. Parasti esot tā, ka pirmreizējie pasākumi ir apmeklētāki, bet kad kādu no tiem organizē atkārtoti, tad interese par to vairs neesot tik liela.

«Šajā spēlē dalībai ieteicu arī Iecavas kultūras nama direktori, jo viņai pašai nekad nav iespēja pasākumos piedalīties kā dalībniecei – mēs jau esam tās, kuras visu organizē,» stāsta L. Jaunzeme, «šeit atbrauc vadītāji ar savu jau gatavu programmu, par kuru mēs neko nezinām. Beidzot ir tā iespēja piedalīties arī kultūras nama direktorei Almai Spalei.» L. Jaunzeme tic, ka pasākums būs varen jautrs, izdevies, skanīgs un labi pavadīts.

Iepriekš publiskotajā informācijā par pasākumu Baiba Sipeniece-Gavare sola: «Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas! Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es, kā arī Iecavas talantīgie cilvēki. Mūsu galvenā vēlme ir, lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

 1. Tas tā īpaši bija jāuzsver-Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs?
  Kaut gan – ja nav citu nopelnu,var arī šādi izcelties

  5
  2
 2. Oi, kā nu vari izpausties zem katra raksta, ka “viss ir slikti, tik slikti”! Tā vien izskatās, ka no sava negatīvisma tev jau “širmis sāk iet ciet”.

  2
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.