Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Koncertu dienā «KOPU KOPĀ» vienkopus pulcēsies visi Bauskas kultūras centra kolektīvi

Arī šī gada novembra pirmajā sestdienā, 4. novembrī, Bauskas kultūras centrā vienkopus pulcēsies visi iestādes amatiermākslas kolektīvi, lai ar koncertu dienu «KOPU KOPĀ» atklātu jaunu radošās darbības sezonu,informē Kristiāna Paula Lībiete,Bauskas kultūras centra komunikācijas speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras centra pārstāve atklāj, ka no plkst. 13 interesentiem tiks piedāvāts apmeklēt Bauskas Tautas teātra izrādi “Kompanjones”(režisore Diāna Freiberga, autore Ināra Šteinberga). Šīs lugas izvēli režisore pamato šādi: “Lugu izvēlējāmies, jo asprātīga un īsa. To var rādīt, kamēr top lielā izrāde.” Koncertu dienu vadīs Bauskas Tautas teātra aktieris Dāvis Zāģers.

Attēlā – Bauskas Tautas teātra režisore Diāna Freiberga-Pastare šovasar festivālā „Vezums”, pēc iestudējuma „Kompanjones” nospēlēšanas saņēma galveno balvu par veiksmīgāko scenogrāfiju izrādei.

Koncertā plkst. 15 skatītājus sagaidīs jauktais koris “Dzīle” (diriģents Jānis Āboliņš), vokālais ansamblis “Eliksīrs” (vadītāja Marina Lazdiņa), līnijdeju grupa “Hot Boots” (vadītāja Liene Feldmane), Eiropas deju kopa “Vēlreiz” (vadītāja Inese Smilškalne) un deju studija “Lēra” (vadītāja Kitija Upelniece).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais koncerts sāksies plkst. 17, un tajā uzstāsies jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus), senioru koris “Sarma” (diriģente Daina Ārmane), folkloras kopa “Trejupe” (vadītāja Daina Ārmane), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele” (vadītāja Ligita Irbīte), senioru deju kolektīvs “SenBiguļi” (vadītāja Santa Zemīte), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi” (vadītāja Santa Zemīte), tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija (vadītāja Tamāra Maskalāne).

K.P.Lībiete arī ziņo, ka visas dienas garumā izstāžu zālē un foajē Kultūras centra viesiem būs iespējams apskatīt tautas fotostudijas “Bauska” izstādi “Latvijai” (vadītājs Arnis Indriks) un gleznošanas studijas “Meistars Gothards” (vadītāja Inga Krolle) izstādi “Rudens ziedi”.

“Amatiermākslas sezonas atklāšanas koncerts ir viena no mūsu ilgākajām pasākumu tradīcijām, un šis ir tas viens brīdis gadā, kad vienkopus sapulcējas Bauskas kultūras centra visu 17 kolektīvu dalībnieki. Šajā koncertu dienā mēs vēlamies parādīt, cik dažāda un reizē arī kupla ir mūsu amatiermākslas saime, kā arī palepoties ar kolektīvu aizvadītā gada sasniegumiem,” teic Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš īpaši uz koncertu aicina tos, kuri vēl nav aktīvi kolektīvu dalībnieki, jo ikkatrs skatītājs, noskatoties šo koncertu, pavisam noteikti varēšot atrast savu kolektīvu, kuram pievienoties, jo, kā saka J. Dūmiņš, „mūsu namā iespējams ne tikai dziedāt un dejot, bet arī spēlēt teātri, iemēģināt roku gleznošanā un apgūt fotomākslas pamatus. Nāciet, iepazīstiet un kļūstiet par daļu no mūsu kuplā pulka! Par to mēs būsim īpaši priecīgi!”

Koncertu dienas apmeklējums ir bez maksas, apliecina Bauskas kultūras centrā.

Titulattēlā – koris “Mežotne”, kurš šovasar piedalījās Dziesmu svētku koru “karos”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.