Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Konkursā noskaidros šī gada labākos speciālistus darbā ar jaunatni; viņus apbalvos Rundāles pilī

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi konkursu, lai noskaidrotu labākos speciālistus darbā ar jaunatni šajā gadā, “Bauskas Dzīvi” informēja ministrija. Pieteikums ir jāiesniedz IZM līdz 7. novembrim, savukārt apbalvošanas sarīkojums būs 7. decembrī Bauskas novadā, Rundāles pilī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2023” var piedalīties jaunatnes organizācijas, biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, kā arī darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībā, pašvaldības iestādē, jaunatnes organizācijā, biedrībā un nodibinājumā, kā arī pašvaldības.

Pretendenti var pieteiktais vai tikt pieteikti astoņās kategorijās: “Labākais starts”, “Straujākais lēciens”, “Līdzdalības stiprinātājs”, “Veiksmīgākais projekts”, “Drosmīgākais projekts”, “Viedais atbalsts”, “Jauniešiem draudzīga vide” un “Iedvesmas dzirksts”. Pretendenti var pieteikties konkursam paši vai arī tos var izvirzīt un pieteikt citas personas vai organizācijas.

Kategorijā “Labākais starts” aicinātas pieteikties personas un organizācijas, kuras uzsākušas sekmīgu darbu ar jaunatni pēdējo divu gadu laikā, bet kategorijā “Straujākais lēciens” tiks apbalvota organizācija un pašvaldība, kura guvusi straujus panākumus darbā ar jaunatni un darbojas jomā ilgāk par diviem gadiem, savukārt kategorijā “Līdzdalības stiprinātājs” apbalvojumiem aicinātas pieteikties organizācijas un pašvaldības, kuras būtiski veicinājušas jauniešu līdzdalību un darbojas jomā ilgāk par diviem gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizācijas un pašvaldības, kuras īstenojušas projektus, kas nesuši īpašu pievienoto vērtību jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai, var pieteikties kategorijā “Veiksmīgākais projekts”, savukārt organizācijas un pašvaldības, kuras īstenojušas projektus ar īpašu pievienoto vērtību jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā var pieteikties kategorijā “Drosmīgākais projekts”.

Kategorijā “Viedais atbalsts” apbalvojumu saņems organizācija un pašvaldība, kura īstenojusi digitālā darba ar jaunatni aktivitātes, bet kategorijā “Jauniešiem draudzīga vide” pieteikties aicinātas organizācijas un pašvaldības, kurās ir pieejama jauniešiem iekļaujoša, droša un draudzīga vide – jauniešu centri vai cita veida telpas, kas domātas tieši darba ar jaunatni veikšanai. Darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībā, pašvaldības iestādē, jaunatnes organizācijā, biedrībā un nodibinājumā ir aicinātas pieteikties kategorijā “Iedvesmas dzirksts”, šajā kategorijā apbalvojumu saņems persona, kura iedvesmojusi jauniešus un veicinājusi darba ar jaunatni attīstību un darbojas jomā ilgāk par diviem gadiem.

Konkursa pieteikums ir jāiesniedz ministrijā līdz 7.novembrim ieskaitot. Konkursa nolikums un tā pielikumi pieejami jaunatnes lietu portālā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa laureātu svinīgā godināšanas ceremonija norisināsies 7.decembrī Rundāles pilī, Bauskas novadā.

Izmantots publicitātes attēls.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Man jautājums departamenta vadītājai Spriņķei un Okmanim.
  Ko dara IN?Kas pieņēma darbā šādas personas IN?
  Nekompetentas,nezinošas darbinieces!
  Baiba Šumina ir ok,bet pārējie darbinieki?
  Viens labo kļūdas latv.valodā,otrs zvanās,jo nesaprot,ko nozīmē likme un finansējums!Un šādi mūs ,vadītājus pārbauda?Paši neko nesaprot!Un tā ,ko tagad Baibas vietā pieņēma,nezina par pirmsskolu neko,absolūta nulle,vājprāts.
  Pārsūtīt e,pastus var visi!Kur ir tas metodiskais atbalsts,ja tik nezinoši speciālisti!?
  Jo tālāk,jo dziļāk mežā.Okmaņa kungs!Atrodiet gudrus,zinošus speciālistus.Navadam beigas!

 2. Piekrītu Robijai!Kaut kas nav kārtībā.Sanāk tagad tā ka olas māca vistas.Tā jaunā,vecā,kas tikko atnāca nesajēdz neko,traki mums iet.Kur palīdzība?Un tik sūta epastos visu ko.Beidziet taču.Pašas mācieties.
  Tūlīt sāksies budžeta grozījumi.Mums daudz jautājumu tieši par pirmsskolu.Kurš palīdzēs.Šī neko nesaprot.

 3. Jā!Skumji!Šobrīd šāds sastāvs izglītības nodaļā.Nabaga vadītāji.
  Gan jau Aija Spriņķe sakārtos!

 4. Bez stambulēšanas mūslaikos nevar būt bērnu un jauniešu “poļitruka”. Ir izpildīti aptrakušo 50 nokrāsu priekšraksti?

 5. To 56
  Minētā persona to tik dara kā maina darba vietas.Vai tas normāli,ka katru pusgadu jaunā vietā???
  Es saprotu,ka nav kas piesakās,bet deputāti,ko jūs domājat???Vai saprāts ir ?Pensijas vecuma cilvēks ik pa 7 mēnešiem maina darbu uzticību mums neievieš.Piedodiet!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.