Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Krasta ielā Bauskā ierīkots jauns apgaismojums

www.bauskasdzive.lv

Gada nogalē Bauskā, Krasta ielā veikta apgaismojuma līniju pārbūve. Bauskas novada sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe paskaidroja, ka kopumā nomainīta vecā, bojātā kabeļlīnija 173 metru garumā, demontēti vecie apgaismojuma balsti, uzstādīti jauni LED gaismekļi. Darbi tika uzticēti vietējam uzņēmumam SIA «Kvēle» un izmaksāja 3172 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Kāpēc darbi bija jāveic mīnus 17 grādu salā? Kāpēc jāatstāj tik nepievilcīgi «kurmja rakumi»? Kālab sabojāti iedzīvotāju stādītie peoniju krūmi. Ja būtu brīdinājums par šādiem plāniem, kaut kur informācija pieejama, būtu tos saglābuši, bet tagad salā neko izdarīt nevarēja. Ko esam nogrēkojušies, ka ir šāda attieksme,» neizpratnē ir vairāki Krasta ielas iedzīvotāji.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe norādīja, ka pagājis noteikts laiks, kamēr sakārtota dokumentācija darbu sākšanai.

«Darbi nav obligāti jāveic tikai vasaras sezonā. Ja laikapstākļi ļauj, tos iespējams īstenot visu gadu. Pārbūve veikta pašvaldībai piederošā zemē, nevis privātīpašumos, kā arī kabeļlīnijai ir sava aizsargjosla, kurā nav vēlams neko stādīt. Iedzīvotāji nereti patvaļīgi uz pašvaldībai piederošās zemes sastāda dažādus augus un kokus, nekonsultējoties par to, kas konkrētā vietā ir plānots nākotnē. Protams, darbu rezultātā apstādījumi apzināti netiek bojāti, novērtējam iedzīvotāju pūles, bet citreiz, lai veiktu nepieciešamos darbus, kāds apstādījums ir jālikvidē vai tas nejauši tiek bojāts. Izraktā trase tiks labiekārtota pavasarī, kad uzvedīs melnzemi un iesēs zāli,» pavēstīja A. Dulbe.

www.bauskasdzive.lv
www.bauska.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.