Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Krokusu stādīšanas talkās Bauskas Sv. Gara baznīcas dārzā satiekas 250 talcinieki

Tuvojoties Bauskas Sv. Gara evaņģēliski luteriskās baznīcas 430 gadu jubilejai, kas būs 2024. gadā, projektā «Iedzīvotāji veido savu vidi» pēc biedrības «Bauskas vecpilsēta» iniciatīvas baznīcas dārzā tika iestādīti 4000 krokusu, kas pavasarī ziedēs un priecēs acis, «Bauskas Dzīvi» informē Kaspars Kalējs, biedrības «Bauskas vecpilsēta» komunikācijas speciālists.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sīpolpuķu stādīšanas talkas rīkotas šomēnes – 14. oktobrī strādāja 210 skolēni, bet nākamajā dienā – 15. oktobrī, uz talku tika aicināti biedrības «Bauskas vecpilsēta» biedri, baznīcas draudzes locekļi, kā arī pilsētnieki un novadnieki.

Talkā piedalījās Bauskas skolas un pirmsskolas izglītības iestādes – “Pasaulīte”, “Zīlīte”, Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2. vidusskola, Bauskas pilsētas pamatskola.

Skolēni talkas laikā attīstījuši savas prasmes vairākos mācību priekšmetos – ekoskolā, dabaszinībās, vēsturē, vizuālajā mākslā, sociālajās zinībās, kā arī dizainā un tehnoloģijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Atvesti 4000 “mazo holandiešu” – krokusu – sīpoliņi. Foto no biedrības “Bauskas vecpilsēta” arhīva.

Kopumā tika iestādīti 4000 krokusu 90 kvadrāmetru platībā, skaidro biedrības “Bauskas vecpilsēta” valdes priekšsēdētāja Ieva Bronko-Pastore. Biedrības vārdā viņa pateicas ikvienam talciniekam, kas veltīja savu brīvo laiku darbam baznīcas dārzā.

Pēc talkas sanākušie iepazina Bauskas Sv. Gara evanģēliski luterisko baznīcu, kā arī baudīja siltu zupu. Bet pirms talkas visiem baznīcā bija svētbrīdis.

Krokusu iegādē un stādīšanā atbalstu sniegusi Bauskas novada pašvaldība, Bauskas Sv. Gara evanģēliski luteriskās baznīcas draudze, kā arī skolu kolektīvi, biedrības biedri un citi pilsētnieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.