Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kurmenē malkas apkures katlu plāno mainīt uz granulu katlu

Kurmenes pagasta nodaļa ieplānojusi iegādāties un uzstādīt apkures katlu par 25 459,28 eiro. Finanšu komitejas sēdē 19. maijā deputātiem par apkures katla iegādes nepieciešamību ziņoja Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldības pārstāve Gija Spula precizēja, ka Kurmenes pagasta nodaļas katlu mājā 2007.gadā tika uzstādīti divi malkas apkures katli ar jaudu 0,3 MW, kas nodrošināja siltumapgādi Kurmenes pamatskolai, tautas namam un bibliotēkai. Ņemot vērā, ka Kurmenes pamatskola tika slēgta, šiem apkures katliem jauda ir par lielu priekš šī brīža apkurināmās platības (tautas nams, bibliotēka un PII “Cielaviņa” filiāle).

Pamatojoties uz minēto, un, lai nodrošinātu efektīvāku siltumapgādes darbību, izvērtēti tehniskie risinājumi esošo apkures katlu nomaiņai uz granulu apkures katlu ar daļēji automatizētu vadības procesu, kā rezultātā plānots samazinājums izdevumiem darba algām un daļai citu siltumapgādes izmaksu veidojošo faktoru.

Uz finanšu komitejas sēdi tika apzināts tirgus un sagatavota tāme. Ja Domes sēdes lēmums būs labvēlīgs, tiks izsludināts iepirkums, publisko iepirkumu likuma 9.panta kārtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. varbūt “saīsinām” nevis kurinātājus, bet tos kuri pagastmājā bauda siltumu, pie tam viņiem vēl par “baudīšanu” algu maksā.

    2
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.