Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas dzimšanas dienā Bauska bez pienācīgas svētku rotas

Sagaidot Latvijas 105. dzimšanas dienu, Latvijas pilsētas daudzveidīgi parūpējušās par atbilstošu svētku noformējumu, bet Bauskā vien formāli divās centrālajās ielās un uz tiltiem pie apgaismes stabiem plīvo valsts karogi. Iedzīvotāji sociālajos tīklos pauž nožēlu, ka Bauskā kārtējo reizi par svētku rotu nav padomāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baušķeniece Ilze katru gadu ar bērniem centās doties uz Bauskas Rātslaukumu, lai tur uzņemtu kopīgu bildi sarkanbaltsarkano karogu un pilsētas rātes fonā, bet šogad no patriotiskā fona ne vēsts. “Uz Līgo svētkiem nekā nebija, Lieldienās formāli ar vecajiem rotājumiem aizlāpījās, Ziemassvētkos un Jaunajā gadā vien atšķirīgu egli no iepriekšējiem gadiem atļāvās uzlikt. Ja citās pilsētās aicina braukt un svinēt svētkus, tad šeit var tikai izplatīt antireklāmu, lai nebrauc,” pārdomās dalās Ilze.

Bauskas Rātslaukums, sagaidot 2022.gada valsts svētkus. Foto: no arhīva

“Godīgi sakot, šķērmi kļūst. Cik tur prāta, naudas vajag, lai tos pašus vecos karogu statīvus noliktu Rātslaukumā?! Bija glīti un cilvēki tur bildējās. Tagad tukša vieta, Karpa un Saules dārzā pilnīgi nekas, vien pēdējās lapas dzenā vējš. Tam, ka nekā un nekur nav, nudien nebiju gatava. Bauskas novadam nerūp, un kas par to, ka pašvaldība atsaucas uz garu pasākumu sarakstu šajās dienās? To visu rīko kultūras darbinieki, ko šoreiz Bauskas kultūras centrs -ievilka ķeksīti, nopērkot grupas “Līvi” koncertu? Tā tomēr nav grupa visiem. Vai tiešām sapuvuši agrāko gadu valsts svētku dekori, kas iepriekš tika izlikti zālājā pie tirdzniecības centra “Rimi Bauska”, Dārza ielas sākumā, Karpa dārzā?” neizpratnē ir baušķeniece Inga.

“Mums ir skaista viduslaiku pils, kāpēc, piemēram, nevaram nošpikot no Dobeles un noorganizēt audiovizuālu instalāciju? Domnieki brauc ārvalstu vizītēs, bet varbūt vērts aizdoties pieredzes apmaiņā uz Latvijas pašvaldībām un palūkot, kā tajās tiek rasts finansējums noformējumam un kāds ir gala rezultāts?” spriež baušķenieks Andis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Kuldīga katros svētkos tiek posta pievilcīgā svētku rotā. Foto: kuldiga.lv

Bauskas novada pašvaldība līdzekļus ir atvēlējusi Valsts svētku video apsveikuma tapšanai. Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā atklāja, ka tirgus izpētes rezultātā pašvaldība noslēgusi līgumu ar nodibinājumu “Moderno tehnoloģiju attīstības fonds” par video materiālu sagatavošanu Bauskas novada vajadzībām. Kopējā līguma summa ir  6266 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Pašvaldībā gan nevarēja precizēt, cik konkrēti izmaksāja video apsveikums valsts svētkos, skaidrojot, ka detalizētāka informācija par piedāvātajām izmaksām pozīcijās tiek uzskatīta par konfidenciālu informāciju un attiecīgi nav izpaužama.

Bauskas novada domes deputāts Raitis Ābelnieks atzina, ka svētku reizei nenoformētā Bauskas bija pašam nepatīkams pārsteigums. “Iepriekš domāju, ka pilsētas pārvaldes atjaunošana ienesīs pozitīvas pārmaiņas pilsētas noformēšanā uz svētkiem, bet tagad redzu, ka esmu savās domās maldījies. Pēc brīvdienām paredzama smaga saruna ar Bauskas apvienības pārvaldes un pilsētas nodaļas vadītājām par šo nolaidību, bet laiku atpakaļ vairs nevar pagriezt un atgūt zaudēto svētku noskaņu…” tā R. Ābelnieks.

Bausku novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis uzskata, ka šajā situācijā nebija godam savus uzdevumus paveikusi Bauskas apvienības pārvalde un Bauskas pilsētas nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēc svētkiem, trešdien, 22. novembrī, rīkosim tikšanos ar apvienības pārvaldes, pilsētas nodaļas vadību un arī ar Kultūras centra vadību, lai izrunātu kopīgas sadarbības iespējas, kā sastrādāties, lai neatkārtotos tādas problēmas kā ar Pilskalna parku pēc Halovīna svinēšanas, lai  būtu skaidrība arī turpmāk par Bauskas noformēšanu svētkiem,» sacīja A. Okmanis.

Iedzīvotāji norādījuši, ka šādiem tūkstošus vērtiem video apsveikumiem, kuri skatāmi dažas minūtes vienu dienu, nebūtu jāvelta līdzekļi. A. Okmanis vērtē, ka komunikācija ar sabiedrību jāuztur, un vajadzīgs gan apsveikums iedzīvotājiem svētkos, gan arī atbilstošs noformējums pilsētās un pagastos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (57)

 1. Mjàa. Tuksa druma nekopta pilseta bez saimnieka. Nu Skilina un Vasilauska laiks aut kājas..
  ……

  67
 2. Domnieki tikai savāc pilsētas naudu savās kabatās un laižās prom, jāsāk domā vai kas būs decembrī uz ziemassvētkiem un jauno gadu

  28
 3. Ziemassvētkos izslēdziet gaismu Bauskā, ja nav ta nav. Nevajag te Okmanim novelt, ka nav apmierināts ar apvienības darbu, pats tādas darbinieces izvēlējās. Ja būtu riktīgs vadonis un rūpētu pilsēta, tad tik zemu nebūtu nolaidušies.

  74
 4. Nebūs, nebūs nekas Ziemassvētkos, iznomās jaunu egli un izkārs tos pašu no getliņu izgāztuves izvilktos rotājumos, kuri puse nedeg. Atvainojiet bet Mazpisānos laikam labāk attiecas pret noformējumu svētkos.

  23
  1
 5. Mums jau Bauskā viss ir slikti,ja kāds kaut ko sarīko.Tie divānu pirdēji tikai internetā vareni.

  3
  48
 6. viņiem visiem algas jāmaksā par padarīto,tagad algas sev labas sarūpējuši ,priekš kam jāsaspringst,jāiet pie domes bļaut savādāk nekas nemainīsies, nu redz Okmans arī pensiju sagaidījis!

  37
 7. Nākamajās novada vēlēšanās,visiem jāiet vēlēt ,pagājušajās vēlēšanās balsot bija no 43000.aizgājuši 8000. ja grib kautko mainīt visiem jāpiedalās vēlēšanās.

  38
 8. Okman,ja tu esi pensionārs,nevari strādāt priekš iedzīvotājiem,sēdi lūdzu mājās ,laid savā vietā gudrāku un enerģiskāku,veselība noteikti jau arī pieklibo no tik ilgas sēdēšanas,pats zini kādu ļaunumu nodara šēdēšana.

  67
  2
 9. Okmani!! Beidz vienreiz novelt savas neizdarības uz citiem. Ja nemāki vadīt novadu…atkāpies! Pēc Tevis šeit paliks tāda bedre, ko nevarēs novērst. Kā Tev nav kauna par šādu darbu saņemt algu. Bauskas patrioti.Ābelniek, Čač, Jātniek.. jums notiekošais apmierina? Ar jūsu svētību ir šis bardaks.

  71
 10. Tāda sajūta ,ka mēs vēl dzīvojam Padomju savienībā,kāmēr ar kājām pa priekšu neiznesīs nekas nemainīsies no purva ārā netiksim.

  41
 11. vien tagad citi laiki un citi tikumi. Paaudze, kurai pat par viņu svētku prieku jārūpējas citiem. Vai drīz nepienāks tādi laiki, kad par svētkiem vien atcerēsimies ar kārtējo brīvdienu un pašvaldības sarūpētiem bezgaumīgiem it kā svētku atribūtiem sarūpētāju skatījumā vai pilsētas nosaukuma burtu sakārtošanu vajadzīgajā kārtībā Rātslaukumā jau par vairākiem tūkstošiem eiro. Bet, tajā pašā laikā citiem novada iedzīvotājiem šajā svētku laikā, braucot uz Bausku aplūkot domes veikumu naudas “apgūšanā” izrotāšanas vajadzībām, ir jāmēģina lavierēt starp bedrēm uz neizbraucamajiem ceļiem, mēģinot neiestigt vai nepārsist mašīnas karteri. Laiki ir tādi, redzams, kad svētku sajūtu paši nemākam radīt, tā daudziem “piezogas” vien tad, kad pilsētā instalēti kādi “vides objekti” daudzu tūkstošu vērtībā, no jūsu, draudziņi, nodokļos samaksātās naudas, kuras tik ļoti trūkst pat pašam nepieciešamākajam

  9
  7
 12. ja, kādreiz un vēl tagad skolās, bērnudārzos pirms Jaungada saņēmām paciņas ar konfektēm, cepumiem un kādam mandarīnam, tiesa, par vecākiem paprasītu un skolotājam atdotu rubli, tad tagad jau mums pienākas lielākas veltes uz svētkiem, pat daudzu tūkstošu vērtē. Laiki iet, bet tikumi nemainās, tik uz tā rēķina vēl pamanās iedzīvoties, skatoties, cik novadam izmaksā šīs “svētku” dekorācijas.

  5
  4
 13. Latvijā par daudz svētku, jau nogurums no rotāšanās.
  Turiet svētkus sirdī, beidziet ākstīties ar rotām

  7
  25
 14. Bauskas novadā absolūtā vara ir Tēvzemiešiem. Tad šāda ir jūsu patriotisma izpausme valsts svētkos!

  40
 15. Tas jau bij gaidāms,,kamer Skaliņa un zilā žaķete pelekajā permā tupēs,,.tikmer viss ies uz grunti,., tauta, mīļie laiks mosties no mongomērijas miega.,.

  21
 16. tapec, ka tevzemieši valdibā sēd opozicijā, nav nekada prieka rotaties un svinēt! ))))))

 17. Kam mums rotas vajadzīgas! Mums pilsētas dome ir kā rota ar izcilajām idejām, ik pa laikam iemirdzas, kā zvaigznes.

  27
 18. Ne tikai Bauska ir palikusi bez svētku rotas. Arī Bārbele ir nesakopta svētkiem.

  9
  1
 19. Pareizi ir. Nav jo šķērdet līdzekļus kaut kādiem svētkiem. Labāk piešķirt prēmijas domes darbiniekiem lai varētu aizbraukt uz ārzemēm un vismaz uz brīdi aizmirst baušķenieku mūžīgo čīkstēšanu.

  28
 20. Lasu, ka Talsu novadā arī tapis īpašs video apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienā. Tagad salīdzināsim ar Bauskas novada.Talsu video novada amatierkolektīvu pārstāvji un iedzīvotāji vienojās dejā, un kolektīvi veidoja seno kuršu etnogrāfisko rakstu – Talsu saulīti. Videoklipa īpašo noskaņu caurvij Talsu himna – komponista Miervalda Celmiņa “Talsu mijkrēslis”, kuras apdare speciāli veidota šim sveicienam.
  Lai šis sveiciens taptu, Talsu novada pašvaldība 4.novembrī aicināja ikvienu uzvilkt tautastērpu vai tautisku tērpu, kas vizuāli asociē piederību Talsu novadam, un piedalīties video apsveikuma filmēšanā, kas norisinājās Talsos, Sauleskalna estrādē. Video skatāms “https://youtu.be/Fnu1buLd1VA”.
  Bauskai, kad spīd saule visvairāk sasilda vecmammas adītie dūraiņi, kurus video uzvelk Gints Jankovskis ar savu kundzi.Video skan- silta roka un smaids mēs esam dzīvi-Jankovskim tik samākslots smaids. prieks, ka esam šeit un šajā laikā – krogā Aveņi.Kur tad Bauskas novada jaunā izslavētā identitāte- sniegpārsliņas? Nu tak ļoti līdzīga Talsu saulītei, Varēs aizņemties ideju no Talsiem un nākamgad cept jaunu svētku video.

  17
 21. Redzot visu,kas notiek, skumji paliek!Pilsētu rotā , tak atbildīgiās Pilsētas pārvaldes darbones ,kuras nevar un nespēj neko noorganizēt!
  Cik noprotu Bauskas KC neatbild, par noformējumu pilsētā un nekad nav atbildējis!
  Līvu koncerts manuprāt ir forši !
  Baudīsim svētkus un kopā būšanu ,katrs savās mājās ar mīļajiem.
  Paši esam vainīgi,ka neejam uz vēlēšanām un tagad raudam…..viss ir slikti!

  17
 22. Atbrauc A1 mājās no kārtējās pasaules apceļošanas pa pašvaldības naudu un,plati smaidīdams,stāsta,ka nekur pasaulē un Jevropā 11.11.un 18.11.pisētas Latvijas karoga krāsās nerotā.
  A2 klusi piebilst,ka leišos arī ne.
  Laura,Dace un Līga,smuki kniksēdamas,vienā balsī deklamē: “Kā kungiem labpatīk..”

  28
 23. Nu ko Bauskas iedzīvotāj,naivais vientiesi, gaidi ka kāds tev kko dekorēs,pirādziņus uz svētkiem izceps? Haaaa, kā tad, rakstā par He(a)lovīniem jau teicu ka man tas absoluti nav interesanti kko dekoret un vel nezin ko,kam vajag tas lai dekorē, man šī pelekā neizteiksmigā pilsēta ar jums čīkstuļiem besī. Es labak ar čomiem uztaisu video sveicienu kura izdevumi realitātē maksimums ir 600eiro ir,bet uz papira uzrakstisim 6600, atlikumu sadalisim. Jūs tukai čīkstiet tālāk, a mēs ar smaidu iesim uz bodi tos piradzinus nopirkt.

  14
  3
 24. apmānīt savas acis, savu sirdsapziņu, jo tepat publicētajā BDZ aptaujā 80%!!! respondentu par valsts svētku svinēšanu atbildēja no- “šādus svētkus nesvinu”, līdz “ja būs iespēja, kādu pasākumu varbūt apmeklēšu”. Bet “iespēju” ļoti daudziem nav, jo Valsts svētkos jātirgo zeķes, lāpstas un sausie maisījumi, nemaz nerunājot par pārtikas lielveikaliem, kā arī par tikšanu līdz “pasākuma vietai” ja nav sava auto. patriotisms, kāds patriotisms, ja skolnieks par Latvijas vēsturi iespaidu gūst vien no komēdiju žanra filmām, tādām, kā “Vella kalpi”, “Rīgas sargi” un līdzīgām, jo ilgu laiku vēsture skolās netika mācīta. Tad nu te ne viens vien brēc pēc par paša naudu sarūpētas domes pasniegtas “saldumu paciņas” Valsts svētkos, nostaļģijas vārdā. Bet, ko tu pats esi darījis, lai šī diena tev kļūtu par svētkiem, patiesi svinamiem svētkiem. Iesākumam izkar karogu, vai ar to nomaini mastā cauru gadu karājošos vimpeli.

  5
  6
 25. Kurš beidzot uzņemsies atbildību? Kurš? ZB tā pirkstu kratīšana! Kā par to var nebūt lietas kursā , atskaites par padarīto darbu nav jāsniedz, par plānotajiem darbiem? Vai valsts darbos ir tā – daru ko un kā gribu un gaidu prēmiju un algas paaugstinājumu? ??
  Uz prēmiju laiku – visiem astes gredzenos un luncinās gar degungalu tikai! Nožēlojami!

  23
 26. Abām kundzēm vajadzētu atkāpties no amatiem, tur pat nav jēga runat par turpmāko rīcību, lai “ šādas situācijas neatkārtotos”. Šāda situācija nav pieļaujama un Viss. Sveiki un prom šis divas kundzes. Vadītajiem jābūt ļoti daudzpusīgiem, darbīgiem un enerģiskiem un radošiem. Tādas šis kundzes nav nemaz. Ja ir vēlme un laba komanda -visu var izdarīt. Ko viņas domāja, pretendejot uz šiem amatiem? Arī priekšsēdētājam, vietniekam un izpilddirektoram jāpadomā par savu atbildību.Vai tad neviens no šīs trīsvienības neredzēja, ka pilsēta izskatās “prasta kā zirga deķis” pirms svētkiem. Tūlīt vaina tiks novelta uz to, ka nav tas un nav šitas, tad nav mākslinieka, tad nav ainavista, tad nav dārznieka utml. Nieki! Un gribas piebilst, ka tomēr arī BKC nav tik ļoti pārņemti ar pasākumu organizēšanu, kā “iztaisās”. Ne tuvu tā, kā citos novada pagastos, kur tiek organizēti paši veidoto pasākumi viens pēc otra. Šeit vienu “izšauj” un tad pāris mēnešus pilnīgs klusums. Ja arī šoreiz neviens netiks atbrīvots no darba, tad nekas nekad nemainīsies. Tas ir pilnīgi skaidrs. Jaukus visiem svētkus!

  33
 27. Mani izbrīna tas, ka vēsturiski un autentiski izveidotajā Rātslaukumā, kur nedrīkstot būt pilnīgi nekas lieks un no mūslaikiem, tiek veidota diezgan Dīvaina , lai neteiktu, vairāk, smagnēja un nevieta veidota nojume-kura droši vien tiek nosaukta kā pagaidu terase, vai kaut kas uz to pusi. Kurš no domes to saskaņoja? Uzvārdus studijā. Ko BDz klusē?

  23
 28. Lai arī aiztinas. Ka nav, tad nav. Aiziet tie, kuri zin, ka varēs citur dabūt darbu un ir konkurētspējīgi. Pārējie sēž un sēž siltajās vietās.

  15
 29. Inga Muižniece, žurnāliste pēc profesijas un pārliecības saka:

  6266€ bez PVN par to švako pusotru minūti garo video rullīti?
  Bauskas novada administrācija vai deputāti, nezinu kurš par to lēma, -Jūs tiešām esat pie pilna prāta???
  Vai par sava amata prāvo algu un savā darba laikā arī kaut ko mēdzat darīt?
  Pašvaldības administrācijas štatā ir sabiedrisko attiecību un IT speciālisti, kuri spētu ko tādu uzfilmēt un samontēt ar ipod vai Samsung telefonu, lai ieliktu FB.
  Jo kur gan un kā gan vēl mūsu vietvara komunicē ar sabiedrību? Kaut kā neesmu pamanījusi.
  Katram novada iedzīvotājam varbūt uz epastu piesūta?! Jo ir pārliecināti, ka epasts un eparaksts ir katram🫣🫣🫣? Jo Jūs – ierēdņi – citādi vairs neprotat dzīvot?
  Tad man jāatgādina, ka 90.gadu vidū SIA Bauskas Dzīve vairākus gadus pirms Ziemassvētkiem veica labdarības akciju “Atveriet makus, atveriet sirdis”. Bez neviena santīma (eiro Latvijā vēl nebija ieviests),pareizāk sakot savā brīvajā laikā un par uzņēmuma līdzekļiem. Cilvēki nesa uz avīzes redakciju lietas un pārtiku, mūsu darbinieki tās šķiroja un, saziņā ar sociālajiem darbiniekiem piegādāja tās trūcīgiem cilvēkiem pagastos. Un tikām galā.
  No nodokļu naudas izkalkulējot sev tādas algas kā Bauskas novada pašvaldībā, manuprāt ar labdarību vien būtu jānodarbojas un jāstrādā sabiedrības labā 24/7.

  42
 30. Inga, paldies jums par drosmi, cīņassparu un uzdrīkstēšanos, lai pateiktu publiski to, ko jūsu iepriekšējā darbavieta noklusē un nespēj uzrakstīt tieši, kur nu vēl, skarbi. Kāpēc nav intervijas laikrakstā ar šīm divām pilsētas un apvienības priekšniecēm? Citi pat nezin, kas tās tādas. Lai viņas izstāsta savu redzējumu un plānotos darbus pilsētas un novada attīstībā, jo viņas taču bija labākās konkursos uz šim vietām? Varbūt viņam ir mega plāni citos virzienis, kuros tādas lietas, kā pilsētas dekorēšana valsts svētkiem ir pilnīgi mazsvarīgas un nevajadzīgas? Un, ja viņas tika pieņemtas darbā bez konkursa, tad atbildīgs ir viņu darba līguma parakstītājs. Un punkts. Vēlreiz paldies Ingai Muižniecei. P. S. Un, ja arī šis video štrunts maksā kaut vai tūkstoti eur, tas ir garām….galīgi un pavisam, jo ir tik šablonisks, klišejisks un bezpersonisks.

  37
 31. parlasot visus komentarus, man radas ari 3 pardomas, pirmais ,te viena saka , mes neejam balsot, un tagad paši zelojamies, bet fakts ir tads, ari tie kuri aizgajusi balsot,nobalsojuši loti sadrumstaloti pa partijam, nu nav mums tas Vienpratibas,,,diemzeel. ja , varbut sais sporta uzvarās , dziesmu svetkos, ari Latvijas dzimsanas dienaa, bet citadi nekaa, un te rezultats,Otrs, pa terasi kas top Ratslaukumaa, tiešam bez maz vestures artifakts buus, , labak kadu egli vai koku butu iestadijuši, un vispar, kaa Taverna strada bez karšu norekina terminala, tik ar skaidru naudu?? te tak apgrozas daudz arzemnieku, vai tad ertak nav kartes? vai ari skaidru naudu var smugulet, un cekiem taapat??!!Un treškart, Sirsnigs paldies Muižnieces kundzei pa tēmas aktualizēšanu un modro , tā teikt. tautas aci, jo ja mees visi kluseesim un ierausimies savās čaulās , teikdami, eh, ko tad es, ko tad man, un ir labi kā ira- ta ari nekas nevirzisies uz priekšu, un uzlabojumu nebūs, mums,ikvienam jabut aktivam, modram, un jatur zem lupas vadības izdarības, gan labās-gan sliktās, Lai mums visiem labi klājās mūsu mājās, mūsu mīļajā skaistajā Latvijā!

  20
 32. Nesaimnieciskums, nespēja pildīt pat vienkāršākos uzdevumus, iedzīvotāju interešu un viedokļu pilnīga ignorēšana, pat noniecināšana – tās ir parādības, kuras šīs domes un tās vadītāja pilnvaru laikā kļūst ar katru dienu pamanāmākas. Šķiet nu jau vairs nevienam nav šaubu, ka esam ievēlējuši priekšstāvjus, kas ne tikai netiek galā ar saviem pienākumiem, bet pat lāga nesaprot, ka tādi vispār ir. Darbu vietā ir tikai stulbas rotaļas ar identitātēm, vizināšanās pa pasauli un kaut kādu padomju stila goda rakstiņu dalīšana. Problēma tikai tajā, ka ar labu šie ļautiņi prom vis neies…

  27
 33. Paldies,par skaisto koncertu,ko varēja baudīt ar prieku!!!Koncerta atklāšanas uzruna bij forša👍Paldies Jānim Dūmiņam un viņa komandai!Novēlu darīt lietas un neņemt galvā,tos čikstētājus,jo viņi tur nebij un nebaudija šo koncertu!Lai izdodas un paldies par svētku koncertu🇱🇻🇱🇻🇱🇻

  3
  14
 34. Video tiešām ir ļoti klišejisks, tāds skolēnu variants ( kaut arī skolēni tagad radošāki). Saprotu virsmērķi – vairot lokālpatriotismu utt., bet šāds izpdījums varēja būt labi gadus 10 atpakaļ. Rakstaino cimdiņu video ēra ir bišku pagājusi

  22
 35. Pričom Vasiļauska?Kur kultūras departaments skatījās?Vadonis pie vadoņa,darbu neviens nedara!

  12
  2
 36. Taisnība, ka pašam A jāizsauc uz trešdienas “darba” sanāksmi arī KN vadītāja un pati departamenta vadītāja-viņai taču pārbaudes laiks, tad taču sevi jāpierāda un jāparāda. Lai atskaitās par paveikto.

  10
 37. Vadoņi, vadoņu vietnieki, departamentu vadoņi, nodaļu vadoņi, vietnieki, vietnieku vietnieku vietnieki u.t.t. Un nav neviena darītāja. Foršs pārvaldības modelis. Bet visa vaina ta galvā, kas visu šo struktūru tādu izveidoja un aizpildīja ar sliņķiem un lošiem.

  18
 38. Tur netop šķūnītis, bet kārtīgs šķūnis Bauskas vecpilsētas smalkajā stilā. Vai tik nav celts pēc kāda no tiem paraugprojektiem, kuru radīšanu pirms dažiem gadiem Bauskas būvvalde ar lielu pompu izziņoja.

  11
 39. Departamenta vadītājai gan vajadzēja sekot līdzi.Ir taču kultūras departaments.Manuprāt pārbaudes laiks nav izturēts tāpat kā vienai otrai Izglītības nodaļā.
  Lai sniedz Okmanim atskaiti par darbu un iestāžu vērtējumu veic dome…bez darbiniecēm.

  11
 40. Ūsiņam taisnība Sporta,kultūras ,izglītības departaments nav izturējis pārbaudes laiku.Varēja sekot līdzi.Ko Vasiļaysku vajā.Arī Izglītības nodaļas darbonēm pārbaudes laiks nav izturēts.Domā Okmani.
  Vasiļauskai nav ne vainas.Dūmiņš malacis!
  Super koncerts!

  1
  6
 41. Departamenta vadītāja vēl var pieteikties atpakaļ darbā Vecsaules pamatskolā. Ja atbildīs visām prasībām 😂

 42. Ko tad no skolu vadīšanas tās divas aizlaidās? Netika galā vai sakāpa galvā, ka ir izcilas domes darbones?

 43. Piedodiet, ka būs skarbāk-nu nevar pat ļoti pusmūžā esoša kundze ar pilnu enerģiju un jaunam idejām vadīt departamentu. Un vēl pie tam -darīt pati. Tas taču bija skaidrs jau pie iepriekšējās vadones, kurai likās, ka visu spēj. Tā vismaz bija šiverīgāka.

 44. Bijām Dobelē uz Valsts svētkiem. Smuki ir Dobelē un izgaismotā pils – cepuri nost! Bauskā arī ir pils, divas upes, koki, pastaigu takas, bet izgaismota ir Maxima, Rimi, Statoil…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.