Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas labāko tirgotāju vidū arī mūspuses “Aveņi”

Ikgadējā Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) organizētajā konkursā par Latvijas labākajiem tirgotājiem 2021.gadā atzīti 10 tirdzniecības nozari pārstāvoši uzņēmumi, aģentūrai LETA atklāja pasākuma organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kategorijā “Tirdzniecības centri” par labāko atzīts tirdzniecības centrs “Valleta” Valmierā, savukārt par labāko restorānu atzīta zemnieku saimniecība “Aveņi” Aveņmuižā, Bauskas novada Codes pagastā.

Savukārt kategorijā “Lauku tūrisma objekts” pirmo vietu ieguva SIA “Rundāles dzirnavas” Pilsrundālē.

Par labāko veikalu atzīts SIA “Vamari -L” veikals “Rego” Līvānos, bet par labāko mazo veikalu kļuvis veikals “Eridana” Madonā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus kategorijā “Lielveikali” par uzvarētāju kļuva “Mego” veikals Daugavpilī, Raipoles ielā.

Tāpat konkursā noskaidrots labākais tirdzniecības tīkls, un par to atzīts SIA “Sant – Lii” veikalu tīkls Jēkabpilī.

Kategorijā “Krogi” uzvarējis krodziņš “Bura” Madonā, bet kategorijā “Ceļmalas krogs” pirmo vietu ieguva SIA “Imiga” krogs “Panna Cafe” Koknesē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt kategorijā “Veikali” par labāko atzīts SIA “GSK” veikals Krāslavā.

Kopš konkursa pirmsākumiem 1995.gadā, tas kļuvis par tradīciju Latvijas tirdzniecības nozares objektu vērtējumā. Šo gadu laikā konkursa finālā atzinību ieguvuši 1468 dažādi tirdzniecības nozares objekti un 150 vietas var lepoties kā “Latvijas Labākais tirgotājs” galvenās balvas saņēmēji.

Objektus vērtē ekspertu komisija, un tiem atbilstoši ekspertu vērtējumam tiek piešķirti uzvarētāja, laureāta vai dalībnieka goda nosaukumi, attiecīgi diplomi un tiesības izmantot “Latvijas labākā tirgotāja” logo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā sezonā LTA eksperti novērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem apbalvoti 10 objekti

Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Konkurss ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Mazliet nesaprotu! Aveņi restorāns? 😳 visur soc tīklos atrodams kā krogs – nominēts kā reatorāns. Zemāk kategorijā krogs “Bura”. Kads no vērtēšanas var izskaidrot šo situāciju publiski?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.