Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas vieglatlētikas čempionātā pieaugušajiem Bauskas novadam divas medaļas

Latvijas Vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem šogad notika nesen uzceltajā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā Valmierā. Bauskas novada pārstāvji izcīnīja zelta medaļu tāllēkšanā un bronzas godalgu augstlēkšanā. Sacensības Valmierā notika 26. un 27. februārī. Bauskas novada komanda, atšķirībā no skolēnu čempionātiem, šoreiz startēja vienotā vienībā, pārstāvot Bauskas novadu, arī stafešu skrējienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
GERDA KERIJA DREIMANE kļuva par Latvijas čempioni tāllēkšanā.

Tuvu godalgām

Stafešu jauktajā 4×200 metru skrējienā Bauskas novadu pārstāvēja Arta Marija Dreimane, Gerda Kerija Dreimane, Andris Skadiņš un Gvido Miezers. Distanci viņi veica minūtē un 41 sekundē, kopā izcīnot ceturto vietu.

Šajā ziņā jāatzīst, ka iecavniekam G. Miezeram nepaveicās – viņš piedalījās arī 60 metru barjerskriešanas disciplīnā, izcīnot tur ceturto vietu – finišēja pēc 8,98 sekundēm. Tāllēkšanā startēja arī iecavnieks Rihards Pūķis – ar rezultātu 6,59 viņam piektā vieta. Sprintere Madara Lungeviča no Vecumniekiem šoreiz piedalījās 200 metru skrējienā, kur palika 11. vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzcīņnieku starti

Tikmēr no Bauskas bija pārstāvēti daudzcīņas sportisti. Pati veiksmīgākā bija Gerda Kerija Dreimane, kura tāllēkšanā kļuva par Latvijas čempioni ar rezultātu 6,05 metri. Šajā pašā disciplīnā viņas māsa Arta Marija Dreimane bija astotajā vietā – 5,5 metri. G. K. Dreimane startēja arī augstlēkšanā – tur sestā vieta ar rezultātu 1,64 metri.

Trīs disciplīnās piedalījās Andris Skadiņš. Veiksmīgākais viņš bija augstlēkšanā, –, pārvarot latiņu 1,86 metru augstumā, iegūta bronzas godalga. Viņam vēl divas ceturtās vietas – tāllēkšanā ar rezultātu 6,65 metri un kārtslēkšanā ar rezultātu 4,35 metri. Jāatzīmē, ka kārtslēkšanā viņam ir dalīta ceturtā vieta ar vēl vienu Bauskas novada pārstāvi Atvaru Ernestu Paļuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
ANDRIS SKADIŅŠ augstlēkšanā ieguva trešo vietu, bet šeit fotogrāfs Guntis Bērziņš noķēra mirkli, kad kārtslēkšanā mūsu vieglatlētam salūza kārts. FOTO – GUNTIS BĒRZIŅŠ, ATHLETICS.LV.

Veiksmīgs lūzums

Interesantu momentu kārtslēkšanā piedzīvoja Andris Skadiņš – lēcienā viņam salūza kārts, turklāt neierastā vietā. «Šo kārti bijām aizņēmušies no Murjāņu sporta ģimnāzijas. Salūza starp abām rokām – parasti tur nelūzt, tas mēdz gadīties vidū vai lejā. Kad paši pirkām kārtis, likās labi, ka nevajadzēs cietākas, bet Andris ar Atvaru sāk kārtslēkšanu izprast, viss uzlabojas, mūsu kārtis kļūst par mīkstu. Aizlienējām no Murjāņiem, un redz, kā gadās! Trenējoties pietiek ar mūsu kārtīm, bet ir atšķirība, vai lec treniņos vai sacensībās. Sacensībās parasti mēģinām sarunāt vēl kārtis no kāda cita, lai sasniegtu labākus rezultātus. Neko īpašu gan salauztā kārts nemainīja – tas uz 4,35 metriem bija trešais lēciens, un izrādījās, ka tas neskaitās, jo kārts salūza. Tad paņēma mīkstāku kārti un pārvarēja 4,35 metru augstumu. Augstāk šoreiz diez vai arī izdotos. Šoreiz vairāk domājām par pieredzes gūšanu, kura būs vajadzīga daudzcīņā. Andris atkārtoja personisko rekordu, Atvaram jauns personiskais rekords,» stāsta A. Skadiņa treneris Raivis Maķevics.

Treneris cer, ka jau vasarā Bauskas stadionā būs iegādāts kārtslēkšanas paklājs un aprīkojums. Tad arī domāšot par jaunām kārtīm. «Ja nebūs paklāju, būs jābrauc uz Ogri vai jārunā, lai Iecavā uzstāda,» atzīst treneris.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.