Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Dināra Rudāne sestdien koncertēs Iecavā

Sestdien, 16. aprīlī, Iecavas kultūras namā notiks Raimonda Paula un Dināras Rudānes koncerts “Viņš un viņa”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Andris Smilšarājs

“Šī programma ir jauna, atšķirīga ar to, ka radīta vienai no jaunās paaudzes talantīgākajām, daudzsološākajām dziedātājām. Augstu vērtēju Dināras Rudānes balss īpašības, tembrālo krāsu un plašo diapazonu. Pie šīs programmas repertuāra izvēles esmu strādājis, izceļot Dināras balss nianses.

Tajā ir gan pilnīgi jaunas dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera, Leona Brieža un Imanta Ziedoņa vārdiem, gan varbūt mazliet piemirstas melodijas, kas savulaik radītas kinofilmām un citām vajadzībām,” tā šo programmu raksturojis Maestro Raimonds Pauls.

“Man ir liels gods un saviļņojums atrasties un dziedāt uz vienas skatuves ar Maestro Raimondu Paulu, jo īpaši koncertprogrammā, ko viņš veidojis tieši man. Šim koncertam gatavojos ar milzīgu atbildību un ar nepacietību gaidu mūsu muzikālo tikšanos koncertprogrammā “Viņa un Viņš”,” savas izjūtas pauž dziedātāja Dināra Rudāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī programma pieejama arī CD, līdz ar to katrs pats var pārliecināties par tās unikalitāti. 

“Kopumā 13 dziesmas, no kurām īpaši izceļama pati pazīstamākā – savulaik Aijas Kukules izpildītā “Kā svece deg”. Vēl – “Cher ami”, draiskais blūziņš “Bez Tevis”, džezīgā “Depresija” un pavisam noteikti arī skaisti skumīgā vokalīze “Maestro bez frakas”. Dināras vokāla diapazons tiešām ir mežonīgs – kā mēdz teikt, ar viņas balsi varētu griezt stiklu, ko visuzskatāmāk var paklausīties albumu ievadošajā “Vokalīzē”. Kopumā visa šī programma ir melodiska un skaista – ar Dināras perfekto balsi un Maestro ģeniālo klavierspēli,” recenzijā atzinīgus vārdus velta mūzikas kritiķis Sandris Vanzovičs. 

Dināra Rudāne un Raimonds Pauls – “Vokalīze”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.