Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaļās lasīšanas sacensību lielajā finālā Bauskas novadu pārstāvēs Līva Viļuma

Otrdien, 17. maijā Bauskas Kultūras centra zālē norisinājās Bauskas novada Skaļās lasīšanas sacensību fināls, kurā piedalījās 22 piekto klašu audzēkņi no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumniekiem, portālu informēja Bauskas bērnu bibliotēkas vadītāja Sarmīte Zandere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka šoreiz kā vērtēšanas eksperti piedalījās Vecsaules amatierteātra režisore Gunta Siliņa, pārtikas inženierzinātņu doktore un daudzu izzinošu grāmatu autore Kristīne Jacino, kā arī uzņēmuma “Bauskas alus” komercdirektore Daiga Solzemniece.

“Bērni bija izvēlējušies interesantas grāmatas, kuras spēj aizraut lasītāju. Trīs minūšu laikā bija gan jāpastāsta par sevi un grāmatas izvēli, gan arī izteiksmīgi jānolasa grāmatas fragments. Vērtēšanas ekspertiem bija grūts darbs, jo bērni bija ļoti atraisīti un droši, ar labām balsīm, skaidru dikciju un prasmi veidot emocionālu kontaktu ar auditoriju. Rezultātu tabula vēstīja, ka visu izšķir tikai viens punkts,” notikumu ainu raksturo S. Zandere.

Viņa norādīja, ka trīs labākajiem lasīšanas meistariem – Evelīnai Martai Lepsei un Līvai Viļumai no Vecsaules pamatskolas, kā arī Uldim Brāmanim no Vecumnieku vidusskolas – bija pilnīgi vienāds punktu skaits. Pēc garām debatēm tika nolemts, ka septembrī uz Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensību lielo finālu Rīgā dosies Līva Viļuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.