Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Nebūšanas Iecavā; autoostas teritorijā tirdzniecības vieta aizšķērso ceļu invalīdiem un vecākiem ar mazuļu ratiņiem

Iecavas autoostas teritorijā augļu tirdzniecības vieta iekārtota, atvēlot gājējiem pavisam šauru joslu, liedzot pārvietošanos cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šo nebūšanu satraucies ir iecavnieks Juris, kurš ir neizpratnē par notiekošo. “Varbūt pašvaldība var paskaidrot, kā vienam uzņēmējam izdevies saskaņot un aizšķērsot Iecavas iedzīvotāju kustību pa gājēju ceļu no esošās aptiekas puses uz autoostu. Kā iespējams ar invalīda palīglīdzekļiem vai ar bērnu ratiņiem piekļūt autobusu pieturai? Kādi ir iespējamie, iepriekš minēto personu grupas, satiksmes ceļi, kad veikala durvis ir slēgtas? Vai Iecavā šādas lietas neviens nepārrauga?” interesējas iecavnieks.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers izteica pateicību, ka ir pievērsta uzmanība šai problēmai. “Iecavniekam Jurim taisnība, pašreizējā situācijā pārvietošanās ir traucēta, tāpēc pārvalde vērsīsies pie uzņēmēja, kuram ir izsniegta tirdzniecības atļauja, un aicinās traucējošo stiprinājumu novākt,” skaidroja N. Vāvers,

Viņš precizē, ka jau šonedēļ uzņēmējs SIA “DK Zaļlauki” sakārtos tirdzniecības vietu, lai netiktu apgrūtināta pārvietošanās pa ietvi. Vaicājot, vai pašvaldībā iepriekš tika saskaņots šīs jaunatvērtās tirdzniecības vietas izvietojums, N. Vāvers atzina, ka saskaņojuma nav bijis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.