Pirmdiena, 17. novembris
Hugo, Uga, Uģis
weather-icon
+0° C, vējš 1.79 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Negadījumos bojāti spēkrati

Ceļu satiksmes negadījumos Bauskā un Iecavas novadā bojāti transporta līdzekļi, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece.

Bauskā divu auto sadursme notika 16. janvārī divos pēcpusdienā. 1966. gadā dzimušais automašīnas «Scania» vadītājs neievēroja distanci ar priekšā braucošo automobili «VW Golf». Transporta līdzekļu sadursmē, kas notika Bauskā, Kalna un Plūdoņa ielas krustojumā, bojātas mašīnas, cietušo nav.

Negadījums Iecavas novadā 16. janvārī divpadsmitos dienā notika ceļa Iecava – Baldone 12. kilometrā. 1985. gadā dzimušais automašīnas «Ford» vadītājs uz slidenas brauktuves nespēja auto savaldīt. Mašīna nobrauca no ceļa, ietriecās ceļa zīmē, to bojājot.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.