Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Neveiksmju stāsti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda; Bauskā aicina uz pasākumu jaunajiem uzņēmējiem

Trešdien, 15. novembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “Lūst vai plīst”, kurā uzņēmēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savas uzņēmējdarbības sākumā. Pasākums ir bez maksas, bet ar iepriekšēju reģistrāciju, portālu informēja LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Zane Pastare.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norāda, ka uzņēmējdarbības sākums var būt izaicinošs, bet tas nenozīmē, ka tas nevar būt aizraujošs, par spīti kļūdām. “Neveiksmju stāsti ir tie, ar kuriem nelepojamies, taču tie noteikti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda kādam citam jaunajam uzņēmējam. Pieredzes apmaiņa uzņēmējdarbībā ir ļoti būtiska, lai mēs nepieļautu vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz uzņēmējdarbības sākumu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un dalīties arī savā pieredzē. Aicinām pievienoties, iedvesmoties un gūt pieredzi no citu uzņēmēju stāstiem,” stāsta Z. Pastare.

Diskusijā piedalīsies uzņēmēji no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora – Reinis Nikuļcevs, SIA “Rocketgrip” dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka kā skolēnu mācību uzņēmums, Matīss Saulītis, SIA “SO/SO films” audiovizuālo medijustudijas vadītājs un režisors, un Reinis Artimovičs, SIA “Mītavas čiekurs” dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka savā virtuvē un šobrīd jau produkciju iespējams atrast Michelin restorānos.

Pasākums notiks 15. novembrī plkst. 15 LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, Bauskā. Pasākumam var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot pieteikšanās saiti – https://business.gov.lv/pasakums/uznemeju-iedvesmas-pasakums-lust-vai-plist-bauska

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.