Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

No 1. aprīļa PMLP Bauskā atradīsies citā vietā; piektdien un pirmdien nodaļa būs slēgta

No otrdienas, 1.aprīļa, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Bauskas nodaļa uzsāks darbu jaunās telpās – Uzvaras ielā 6, Bauskā (Bauskas apvienības pārvaldes ēkā), bet iedzīvotājiem jārēķinās, ka 28. un 31. martā nodaļa būs slēgta, portālu informēja PMLP.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā atrašanās vietā tiks nodrošināta piekļuve visām iedzīvotāju grupām, tostarp cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Līdz šim PMLP Bauskas nodaļa atradās ēkas otrajā stāvā bez lifta, kas radīja piekļuves grūtības.

PMLP precizē, ka pārcelšanās uz jaunajām telpām izmaksāja 2950 eiro (bez PVN), un tās ir iekārtotas kompaktāk – 86 kvadrātmetru platībā, salīdzinot ar iepriekšējiem 109 kvadrātmetriem. Telpas jau sākotnēji bijušas labā tehniskā stāvoklī, tādēļ papildu remontdarbi nebija vajadzīgi. Jauno telpu nomas izmaksas būs zemākas, jo Uzvaras ielā 3 PMLP maksāja 7,12 eiro bez PVN par kvadrātmetru, savukārt Uzvaras ielā 6 maksa noteikta 5,39 eiro bez PVN par kvadrātmetru.

Jaunajā vietā īpaša uzmanība pievērsta arī darbinieku darba apstākļiem – te ierīkota kondicionēšana, kas būtiski uzlabo darba vidi vasaras mēnešos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pārvaldes mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienām atbilstošus pakalpojumus,” uzsver PMLP priekšniece Maira Roze. Bauskas nodaļā šobrīd strādā seši darbinieki, un izmaiņas personālsastāvā netiek plānotas.

Saistībā ar pārcelšanos Bauskas nodaļa klientus neapkalpos 28. un 31. martā. Darbs tiks atsākts 1. aprīlī jau jaunajā adresē – Uzvaras ielā 6. Nodaļas darba laiks paliek nemainīgs: pirmdienās–ceturtdienās no pulksten 8 līdz 16, piektdienās – līdz 15.30.

Saistībā ar administratīvās ēkas pārbūvi par Bauskas Centrālo bibliotēku notiek līdzšinēju telpu nomnieku migrācija uz citām telpām. PMLP Bauskas nodaļa turpmāk atradīsies Bauskas apvienības pārvaldes ēkā.

PMLP skaidro, ka klienti, kuriem šajās dienās bija ieplānots apmeklējums, jau informēti par izmaiņām un saņēmuši alternatīvus apmeklējuma laikus. Steidzamos gadījumos iedzīvotāji aicināti doties uz tuvāko nodaļu Jelgavā, Uzvaras ielā 8.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas nodaļā iedzīvotāji var noformēt jaunu pasi, eID karti vai uzturēšanās atļaujas eID karti, izmantojot: tiešsaistes pierakstu pārvaldes mājaslapā: www.pmlp.gov.lv/lv/pieraksts, Qticket lietotni, lai konkrētajā dienā iestātos attālinātajā rindā dokumentu noformēšanai.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

  1. Kā tad es tajā sasodītajā gov.lv varu autorizēties,ja liedzāt pieeju caur internetbanku?!Vajag ID apliecību.Lai to iegūtu pieraksties gov.lv.Kā?Bez ID apliecības?

    17
    6
  2. Savulaik indiāņu identitātes noteica pēc spalvām un vēl visādiem atribūtiem. Mūsdienās tā ir pase un ID karte. Tas, ka tev nav ID kartes ir tikai un vienīgi tavs bardaks un tava problēma, un neviens pie tā nav vainīgs.

    12
    19
  3. Ko jūs piedāvājat doties uz Jelgavu, ne jau visiem ir savs transports un ar sabiedrisko transportu doties uz Jelgavu tas ir absurds un murgs nav normāls daudzums reisu nemaz nerunājot par autoostu kur nav kur apsēsties un paslēpties no nokrišņiem kad jāgaida savs reiss 4-5 stundas lai varētu nokļūt mājās!

    8
    3
  4. >hahaha.Tavs variants ķēms ir tikai viedtālruņiem!Tu kokpauri apjēdz,ka teju visiem senioriem pensijai konts bankā,bet retais draugos ar viedtālruni.Pirms citus apvainot uz sevi paskaties!

    15
    5
  5. Nu ko jus te cepaties tas tak tikai 2 dienas un varesiet iet uz jauno pieņemšanas vietu.

    19
  6. Neticu, ka kādam senioram tāda note tikt uz uz PMLP tieši tajās divās pārcelšanās dienās. Pārējiem, ja nu piemetās skrejamais, var visu. Ja nevar, tad pagaidīs divas dienas.

    12
  7. Apskatījos par Smart-ID.Tagad viss mainījies.Vai nu esošajiem lietotājiem uz jaunu telefonu vai meklē bankas filiāli kuras laikam tikai Rīgā jo reģionos likvidētas.Taisnība,nav ko šūmēties,bet ievērojiet kā viss tiek kontrolēts.Sasodītie krāpnieki un hakeri kuru dēļ IT nedrošs.

    9
    1
  8. Man tas sūda ID nav atjaunots, jo īss termiņš.

    Un tas, ka tāda ignorancei pakalpojumu pieejamībai pret vecākiem ļaudīm. Skumji.
    Es vēl neesmu tik vecs, bet tiem kam nav viedtālruņa un auto un pie tam vientuļi. Traki.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.