Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

No 1. janvāra Iecavā strādās Bauskas novada pašvaldības policija

Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis (stāv no kreisās) un Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.

Šī gada nogalē beigsies 2019. gadā toreizējās Iecavas novada domes noslēgtais sadarbības līgums ar Reģionālo pašvaldības policiju. No Jaunā gada tās vietā stāsies Bauskas novada pašvaldības policija, vietnē «iecava.lv» informē Beata Logina, Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

B. Logina vēsta, ka Iecavas apvienības pārvaldē 23. decembrī uz svinīgu pieņemšanu bija aicināti līdzšinējie Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas darbinieki. Viņus sveica un par ieguldīto darbu pateicās Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers (no labās) pasniedz pateicības rakstu G. Dzenim. Foto no iecava.lv

Pateicības rakstu par veiksmīgu sadarbību ar pašvaldību, nodrošinot sabiedrisko kārtību Iecavas pilsētā un pagastā, saņēma policijas Iecavas nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis. Viņa vadībā darbinieki diennakts režīmā strādājuši kopš 2019. gada 1. jūlija.

G. Dzenis piektdien arī prezentēja datu apkopojumu par to, kas aizvadītajos trīsarpus gados ir padarīts. Gan pašvaldības amatpersonas, gan policijas vadības pārstāvji atzina, ka šajā periodā ir daudz paveikts, tomēr ir palikušas arī problēmas, kuras nav paspēts līdz galam atrisināt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto no iecava.lv

Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks vērtēja, ka Reģionālā pašvaldības policija darba kvalitātes latiņu ir pacēlusi augstu. Viņš pauda prieku par kārtības sargu atsaucību un labo sadarbību ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), kā arī citām speciālo dienestu institūcijām.

Valstī ir noteikts, ka vienā pašvaldībā nedrīkst pastāvēt vairākas pašvaldības policijas, tai jābūt vienai. Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš minēja, ka «esam spiesti pakļauties situācijai, kāda tā pašlaik izveidojusies. Tas nav bijis abu iesaistīto pušu lēmums, tāpēc šo dienu padara skumjāku. Sadarbība ar pašvaldību bijusi sekmīga, visus problēmjautājumus vienmēr esam spējuši izrunāt un atrisināt. Tāpēc mēs labprāt būtu pagarinājuši līgumu un turpinājuši šeit strādāt.»

Tiem saviem pašreizējiem darbiniekiem, kuri pāries strādāt uz Bauskas novada pašvaldības policiju, M. Bomiņš vēlēja paņemt līdzi Reģionālās policijas iedibināto pozitīvo praksi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks (no kreisās) vērtēja, ka Reģionālā pašvaldības policija darba kvalitātes latiņu ir pacēlusi augstu. Foto no iecava.lv

Paldies par atbalstu un operatīvo kopdarbu cits citam sacīja arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, NMPD, Iecavas apvienības pārvaldes un SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pārstāvji.

No 2023. gada 1. janvāra Iecavas administratīvajā teritorijā darbu sāks Bauskas novada pašvaldības policijas Iecavas nodaļa. Jau pilnībā ir nokomplektēts darbinieku sastāvs, darba vajadzībām ir iegādāts transportlīdzeklis, paskaidro Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis.

Tāpat kā līdz šim, Iecavas nodaļā strādās 11 darbinieki: nodaļas priekšnieks, divi vecākie inspektori un astoņi inspektori. Nodaļa darbosies diennakts režīmā. Iecavas nodaļu uzticēts vadīt Bauskas novada pašvaldības policijas vecākajai inspektorei Irīnai Mincenbergai.

Pēc gadumijas Iecavas pilsētas un pagasta teritorijas iedzīvotājiem, kad būs nepieciešama pašvaldības policijas palīdzība, lūgums zvanīt uz pašvaldības policijas dežūrdaļas tālruni 20278188, informē sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste B. Logina.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. sīkāku sadalījumu arī t.s. pp. Piemēram, “ūdeņu policiju” , “gaisa policiju”, varētu arī “meža policiju”, lai cilvēkus pp netramdītu lieki, lai katrs zinātu “savu vietu”? Jo Bauskas PP taču inventāra sarakstā jābūt gan motorlaivai, gan dronam, mantotiem no Rundāles kārtībniekiem, novadu pievienojot Bauskai. Tik “svaigu” preci diez vai varēja pāris gados nolietot?

  12
  3
 2. Iecavā ir noziedzības perēklis? Kaimiņa suns čurā uz otra kaimiņa sētas?

  12
  2
 3. kĀDA JĒGA NO TĀM POLICIJĀM????vajaga Miliciju,un pagriezt visu uz 90 gadu voo tad jums būtu elle

  7
  11
 4. bija taču mums Iekšlietu ministrs, bijušais vetārsts, kurš par varītēm gribēja vismaz Rīgā ieviest jātnieku policijas vadu. Vai vietējās, jaunās muižniecības pārstāvjiem uz zemēm nav līdzīga doma, paplašināties līdz tādam līmenim, kad sanāks arī godasardzei, gadījumā, ja kaimiņu krēzs atbrauc pasērst? Vien valsts policijā to “kadru” trūkst, laikam, iespējas mazākas un “svarīgums”arī?

  4
  3
 5. Jau pati policijas klātbūtne liek pienācīgi uzvesties kā uz ceļa tā uz ielas, veikalā… Aizvāciet policiju – pazūd valsts likuma vara un tad = vai vakaros pat dienā uz ielas vari nerādīties, aplaupīs vai rīkojāms otrs variants kā savulaik ASV mežonīgajos rietumos – katram makstī spīd colts . Morāle viena vai sargā policists vai colts.

  6
  1
 6. Kāpēc iedzīvotājiem ir jāapmaksā trīs policijas? Valsts policija, Iecavas PP, Bauskas PP. Normālās valstīs ir tikai valsts policija.Tas arī samazina katras apdzīvotās ” palkavnieku”, viņu džipu skaitu un ekonomē naudu. Senos laikos pietika ar iecirkņu inspektoriem un patruļdienestu un iecirkni Bauskā.

 7. kā tev ar to galviņu, viss kārtībā, jeb bieži rādās halucinācijas un mirāžas- policista izskatā? Bieži tu viņus pat pilsētā esi redzējis? Kā arī, daudziem pat no šolaiku policistiem piemīt tā “slimība”, ko bieži varēja redzēt pie padomju laika miličiem- vēlme izrādīt savu varu, ka viņš- formā taču kas augstāks, bet izrādās tas pats s- ds, tik uz cita “zariņa”

  3
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.