Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

No amata atbrīvota Bauskas muzeja direktore Šulce

Bauskas novada dome pēc pašas vēlēšanās no amata šonedēļ atbrīvoja Bauskas muzeja direktori Baibu Šulci, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Bauskas muzeja direktora amata vietu 22.septembrī izsludināts konkurss. Amata kandidātu pieteikšanās termiņš noteikts līdz 3.oktobrim.

Amata pretendentiem nepieciešama akadēmiskā vai profesionālā augstākā izglītība vēstures vai mākslas zinātnes jomā, kā arī vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā kultūras institūcijā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un darba pieredze muzeju darbā.

Galvenie darba pienākumi būs vadīt, plānot, organizēt, analizēt muzeja darbu un ir materiāli un juridiski atbildēt par tā darbību un tās rezultātiem; nodrošināt muzeja funkciju izpildi – muzeja krājuma, pētnieciskā un komunikācijas darba koordinētu īstenošanu, muzeja darbības un attīstības stratēģijas izstrādi un aktualizēšanu; plānot, koordinēt un kontrolēt šo funkciju īstenošanu, un daudzi citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība piedāvā mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 1628 eiro.

Foto: Baiba Šulce sirsnīgās tikšanās laikā ar lietuviešu glezniecības plenēra dalībniekiem. Foto: Bauskas muzejs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Mēs jau esam pieredējuši “kāda veida vadonis” ir NA Bauskas līderis, cerams, ka Tupā knipsētāja prognozes nepiepildīsies

  13
  1
 2. Tad pēc n-tajiem gadiem šajā amatā direktore tiek izmesta kā novalkāta zeķe? Tiešām nevar cilvēku godam izvadīt pensijā? Kur vismaz elementāra pieklājība, ja nav cieņas? Un, ja te rakstītais atbilst patiesībai, tad atbrīvoja direktori pagājušajā nedēļā, bet uz vietu konkursu izsludināja jau aizpagājušās nedēļas piektdienā. Gan šādas izsludināšanas piektdienu pievakarēs, gan superīsie termiņi (te reāli nedēļa) liecina, ka vieta jau aizrunāta, un tam nav nekā kopīga ar īsti laba vadītāja meklēšanu.

  34
 3. Atkal komentētāji lasīt nemāk: Bauskas novada dome pēc pašas vēlēšanās no amata šonedēļ atbrīvoja Bauskas muzeja direktori Baibu Šulci – pirmais raksta teikums. Vai tiešām nav sajēgas par to, ka PĒC PAŠAS VĒLĒŠANĀS nozīmē to, ka darbinieks uzrakstījis atlūgumu un, protams, ka ir izsludināts konkurss pirms novada domes sēdē tiek nolemts atbrīvot, jo cilvēks jau norādījis vēlamo atbrīvošanas datumu un domes deputātiem nav nekāda pamata nolemt un neatbrīvot.

  10
  13
 4. Vienalga, virsrakstu vajadzēja likt savādāku! Kāpēc tad par “ jauno “ departamenta vadītāju rakstu nelika ar virsrakstu “atbrīvota Vecsaules pamatskolas direktore”? Un tad tikai tekstā, it ka starp citu, varēja pieminēt, ka ir strauja augšupeja karjerā. Baibai visu cieņu-beidzot arī jāatpūšas. Un jāsaprot, ko var un ko vairs ne tik ļoti.

  15
 5. Tieši tā – var virsrakstu savādāku un to pašu informāciju paziņot savādāk! Sākotnēji izlasot, liekas, kas ta noticis, ka jāatbrīvo ? Ir daudzi cilvēki, kas izlasa virsrakstu un viedoklis jau ir…

  12
  1
 6. Komentētāji nemāk lasīt, nodokļu maksātāji nemāk priecāties par pašvaldības čaklumu un Bauskas izcilo tīrību…
  Ko vēl mēs nemākam? Nu, tad pamāciet mūs, visgudrie, no saviem Olimpa augstumiem! Bet, ja godīgi, pareizi te komentē. Riebīga un pazemojoša tā jūsu attieksme.

  12
  2
 7. Nevis atbrīvota, bet aizgāja pelnītā atpūtā. Vecss cilvēks taču.
  Tiem skricelētājiem vajadzētu padomāt, ko raksta un kā pasniedz!.

  Manuprāt vadītājam 70 gados jāatkāpjas pensojā.
  2.vidusskolā sen laiks, sporta skola, Skaistkalne, pamatskola un vēl vesels bars. Pietiek taču!!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.