Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Noslēdzies konkurss uz Bauskas novada pašvaldības departamenta vadītāja amatu

Noslēdzies konkurss uz Bauskas novada Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja amatu, un vērtēšanas komisija pieņēmusi lēmumu, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss uz amata vakanci tika izsludināts šī gada 29.augustā, nosakot pieteikumu iesniegšanas termiņu – 2023. gada 18.septembris.

Bauskas novada domē precizēja, ka izvērtēšanas komisijā darbojās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis,  priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, pašvaldības administrācijas vadītājs Edgars Paičs, izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks, kā arī komitejas locekle Inita Nagņibeda.

Uz pašvaldības izsludināto vakanci bija pieteikušies četri pretendenti. Divi no tiem tika izvirzīti otrajai kārtai un aicināti uz darba interviju, kurā tika vērtēts pretendentu redzējums par pārziņā esošo jomu attīstības iespējām, virzieniem un prioritātēm pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc veiktajām pārrunām par atbilstošāko Bauskas novada Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja amatam tika atzīta Aija Spriņķe.

Latvijas Universitātē Aija Spriņķe ieguvusi ģeogrāfijas maģistres grādu, kā arī izglītību, kas sniedz iespēju mācīt arī angļu valodu pamatskolā. Iepriekš bijusi arī Bauskas novada Izglītības pārvaldes vadītāja, pārvalde tika likvidēta 2013. gadā.

2019.gadā A. Spriņķe tika apstiprināta Zālītes pamatskolas direktores amatā, kur strādāja līdz 2022. gada 14. augustam. Iepriekšējo amatu atstāja, jo bija pieteikusies uz Vecsaules pamatskolas vakanto direktora vietu, konkursa kārtībā tika atzīta par labāko pretendentu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (30)

 1. Laimes meklētāja. Interesants fakt, uz kādu amatu viņa piesakās, tur citiem mūsu novadā nav izredžu.

  37
  5
 2. Jo tālāk, jo ….. Cik tad vadošas un valdošas darbavietas vēl nav pamēģinātas?

  28
  5
 3. Kā tad to pieļāva izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs? Tam tak viņa kā kņope pēcpusē 😀

  19
  2
 4. Nevainojiet Aiju! Vai tā nav deputātu atbildība, ka pieļauj pamest vienu skolu, tad pamest otru skolu…? Un pienākumos jau nav tikai IN, ir arī kultūras nodaļa, sporta nodaļa, veselības nodaļa…

  13
  2
 5. Kāpēc nav viņas CV pieminētas vēl tādas darbavietas kā RPIVA vadītāja, IKVD un/ vai IZM darbiniece un vēl sazin kas….

  22
  6
 6. Ar cieņu izturos pret Aiju Spriņķi! Viņa bija laba Izglītības nodaļas vadītāja( vai kā nu pirms desmit gadiem to iestādi sauca) un , kā saka, pazīst drēbi. Vēlu Aijai uzklausīt kompetentu kritiku, ja būs kāds , kas to spēs, un neķert kreņķi par Bauskas īgņu ņerkstēšanu! Lai veicas!

  16
  16
 7. Tad jau viņa laikam bija izcilākā no visiem direktoriem, ja uzskatīja, ka var pretendēt uz departamenta vadīšanu. Kaut kā nedzirdējām un neredzējām, ka Vecsaules skolā viņas vadībā būtu bijis super uzrāviens un inovācijas ieviestas ik uz soļa.

  19
  9
 8. Priecājos par Aijas atgriešanos Bauskas novada administrācijā.
  Beidzot tiks sakārtota izglītības sistēma un citas departamenta pārraudzībā esošas jomas.
  Veiksmi, izturību un sirdsmieru.
  PASAULĒ stiprākais ir Mierīgs prāts!

  15
  15
 9. Apsveicu Aiju Spriņķi ar jauno amatu,kuru bija sen pelnījusi! Vismaz tagad domē nav vairs politiskās spēles,bet vērtē speciālistus pēc būtības.

  9
  11
 10. Varbūt liks strādāt Kultūras centram? Varbūt ielu pirkšanas , alus fabriku kvartālu vietā Bauskā būs jauns kultūras centrs? Miljonus apgūt pašvaldībām patīk.

 11. JA BAUSKAS DZĪVES REDAKCIJA CIENA CILVĒKU, PAR KURU TIEK RAKSTĪTS,TAD REDAKCIJAS PIENĀKUMS IR DZĒST ŠOS KOMENTĀRUS!!!!

  2
  2
 12. Ir bažas par prasmi pārzināt kultūras , muzeju, sporta jomu. Viena vadītāja jau te gadu pagrozījās un

 13. Tādi jau ir tie vadītāji, kuri jomas galīgi nepārzin, tikai vada vadītājus…. Tas jau ir skaidrs kā diena, ka tā būs. Galvenais, izliekties, ka visu zin….

 14. Pameta vienu skolu un otru skolu bērnus un skolotājas mācību gada sākumā. Tagad mācīs skolotājus un direktorus būt atbildīgiem, izdarīt savus darbus un pienākumus.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.