Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgts līgums ar ceļu uzturētājiem Iecavas apvienības teritorijā

Iecavas apvienības pārvaldē noslēdzies iepirkuma konkurss ceļu uzturētājiem. Vietējie iedzīvotāji ar ceļu tīrīšanas kvalitāti pārsvarā apmierināti, sūdzības tik par piesnigušajiem namu iekšpagalmiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieks Mārtiņš Vilciņš informē «Bauskas Dzīvi», ka konkursā uzvarēja SIA «Anaerobic», SIA «U.B.S.», VAS «Latvijas Autoceļu uzturētājs», kā arī SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība». Līguma kopējā summa par diviem gadiem ir 180 000 eiro, un apmaksa plānota pēc izpildītajiem darbu apjomiem. Arī pilsētas ielas kops tās firmas, kuras uzvarējušas iepirkuma konkursā.

Iecavas apvienības pārvaldes teritorijas ceļu un ielu kopgarums ir 163 kilometri, un viena ceļu un ielu tīrīšanas reize izmaksā 7038 eiro, liecina pašvaldības publiskotā informācija.

Ceļu kopgarums apvienības teritorijā ir 129 kilometri, un viena kilometra tīrīšana izmaksā 36,30 eiro, bet viena tīrīšanas reize visiem ceļiem kopā – 4682 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt ielu kopgarums Iecavas apvienības teritorijā ir 34 kilometri, un viena kilometra tīrīšana izmaksā 69,30 eiro, bet viena kopgaruma tīrīšanas reize – 2356 eiro. Iecavas apvienības teritorijā ceļu un ielu ziemas uzturēšanu nodrošina ar astoņām tehnikas vienībām.

«Bauskas Dzīve» sazinājās ar dažām iecavniecēm, tostarp lauku bibliotēku vadītājām, lai uzzinātu viņu domas par to, kā tiek tīrīti ceļi Iecavas pagasta teritorijā. «Rosmē ceļus tīra labi, jo no rīta dodos uz darbu pēc pulksten deviņiem un no šosejas pieturas nāku uz darbu kājām, un tad vienmēr ceļi ir iztīrīti,» pastāsta Rosmes bibliotēkas vadītāja Gunta Dombrovska, «arī galvenais ceļš, kas ved cauri Rosmes ciemam, vienmēr tiek iztīrīts. Mēs esam ļoti apmierināti.»

Zālītes bibliotēkas vadītāja Alīna Rumbeniece atzīst, ka arī Zālītē ceļi tiek kopti labi. «Man liekas, ka viss ir kārtībā, bet man mašīnai ir labas riepas, jo no citiem iedzīvotājiem esmu dzirdējusi, ka brīžiem un vietām ir slikti,» pastāsta A. Rumbeniece, «vienmēr jau var labāk, bet, manuprāt, nav jau nemaz tik slikti.» Iecavas apvienībā sliktāka situācija esot daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, bet A. Rumbeniece saprot, ka tās vietas ir grūtāk tīrīt tādēļ, ka daudzas mašīnas no pagalma ikdienā neizbrauc, tāpēc sniegu izvest ir grūtāk. «Pārējie ceļi un gājēju ietves tiek labi tīrītas, ar to esmu ļoti apmierināta,» tā A. Rumbeniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar problēmām ceļu un ielu tīrīšanā šogad vēl neesmu saskārusies, viss tiek laikus iztīrīts,» pastāsta iecavniece Kitija, «kad uzsniga pirmais lielais sniegs, uzreiz nekas netika darīts, un iekšpagalms bija neizbraucams, taču pēc tam tika organizēta iekšpagalma tīrīšana, un tagad arī ar to viss ir kārtībā.»

Foto: iecava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.