Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Omniva» Bauskā uzstāda trešo pakomātu

Turpinot pakomātu tīkla paplašināšanu, uzlabojumi «Omniva» pakalpojumu pieejamībā veikti arī Bauskā, februārī uzstādot jaunu pakomātu. Līdztekus, padarot sūtījumu izņemšanu ērtāku un operatīvāku, «Omniva» ieviesusi arī jaunumu, kas ļauj vienam sūtījumu saņēmējam visas sev adresētās paciņas izņemt vienā pakomāta nodalījumā, portālu informēja SIA «Omniva Latvija» mārketinga vadītāja Ruta Pole.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Jaunais pakomāts Bauskā izvietots pie veikala «top!» (Upmalas ielā 1), turpmāk Bauskas iedzīvotajiem pilsētā būs pieejami trīs «Omniva» pakomāti.

«Mūsu prioritāte ir padarīt «Omniva» pakalpojumus pieejamus arvien plašākam iedzīvotāju skaitam. Mainoties cilvēku paradumiem, redzam, ka attālinātā iepirkšanās būs aizvien pieprasītāka. To apliecina arī mūsu apkopotie dati – unikālo sūtījumu saņēmēju skaits Latvijā pieaudzis par 41%, bet kopumā jau 61% Latvijas mājsaimniecību pērn izmantojušas mūsu pakalpojumus,» skaidro «Omniva» vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.

Arī apkopotā informācija par Bausku apliecina pakalpojuma noderīgumu. Piegādāto sūtījumu apjoms 2021. gadā Bauskas iedzīvotājiem pieaudzis par 56%. Tas lielā mērā skaidrojams gan ar iedzīvotāju paradumu maiņu, gan arī klātienes tirdzniecības ierobežojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā aizvien pieaugošo sūtījumu skaitu un lielo pakomātu noslodzi, «Omniva» meklē arī dažādas alternatīvas ātrākai sūtījumu piegādei. Viens no jaunumiem, kas nesen ieviests, ir vienam saņēmējam adresētu sūtījumu ievietošana vienā skapītī. Šis pakalpojums turpmāk tiks nodrošināts gadījumos, kad kurjers konstatēs, ka konkrētajā pakomātā jau atrodas šim tālruņa numuram adresēts neizņemts sūtījums. Tas attieksies uz visiem sūtījumiem – gan tiem, par kuriem apmaksa jau veikta, gan arī tiem, kam izvēlēta pēcapmaksa.

Šādā gadījumā paciņu saņēmējiem par katru sūtījumu tiks nosūtīta atsevišķa īsziņa, taču durvju atvēršanas kods būs viens un tas pats. Ievadot kodu, saņēmējs ekrānā redzēs sūtījumu skaitu, kas ievietoti skapītī. Skapītis tiks atvērts tikai pēc tam, kad paciņu saņēmējs apstiprinās, ka ir iepazinies ar informāciju par nodalījumā ievietoto sūtījumu daudzumu.

R. Pole atzīmēja, ka pērn novembrī sākto vērienīgo pakomātu tīkla paplašināšanu uzņēmums gandrīz noslēdzis, papildu pakomāti Bauskas novadā patlaban vairs nav plānoti. Šajā reizē Latvijā kopumā uzstādīti 92 jauni pakomāti un paplašināta virkne esošo iekārtu, investējot 2,8 miljonus eiro.
«Regulāri sekojam esošo pakomātu noslodzes rādītājiem, liela pieprasījuma gadījumos varam izvērtēt iespējas paplašināt jau esošās iekārtas ar papildu moduļiem. Līdztekus plānojam arī nākamos tīkla paplašināšanas darbus, ko esam iecerējuši sākt jau šogad. Taču precīzāku informāciju par šo varēsim sniegt gada otrajā pusē,» teic R. Pole.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. šos zīmīgos vārdus teica VARAM ministrs, mūsu novadnieks, stāvot pie no Norvēģijas importēta, tehnoloģiski 20 gadus atpalikuša taromāta, taromāta, kam iekšā nebija ko bāzt. Tā diena bija klāt, kad kārtējo reizi valsts iedzīvotāji varēja redzēt, kā darbojas šie politbiznesa projekti, ja valstī pašu uzņēmēji jau bija radījuši savus taromātus, kuri attiecīgi ieprogrammēti spētu atpazīt visu taru. Ko dos šī izraudzītajam biznesmenim pieskaņotā sistēma, kuras ietvaros stiprā alkohola pudeles nepieņems un arī saplacinātās nebūs derīgas. Tad cik būs tos, kas no meža vai upmalas atgriezīsies ar piepūstām un ar korķi aizskrūvētām pudelēm somās un mašīnās par 10 centiem gab., ja to nav darījuši līdz šim?

    8
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.