Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pagarināta pieteikšanās Bauskas slimnīcas valdes locekļa amatam

Bauskas novada dome pagarinājusi pieteikšanās termiņu pretendentiem uz pašvaldības uzņēmuma SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekļa amatu, jo izsludinātajā atklātajā konkursā uz šo amata vietu netika saņemti konkursa nolikumam atbilstoši pieteikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē norādīja, lai neietekmētu konkursa norisi, kamēr tas turpinās, plašāk konkursa process publiski netiks analizēts. 

Bauskas novada domē precizēja, ka konkurss pagarināts līdz šī gada 17. februārim. No valdes locekļa amata kandidātiem pašvaldība pieprasa valsts valodas prasmes C1 līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas valdes locekļa uzdevumu profesionālai izpildei nepieciešamā apjomā, augstāko akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā, uzņēmējdarbības vadībā vai ekonomikas jomā.

Nepieciešama arī vismaz vismaz divu gadu darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrības darbības jomā, vai vismaz divu gadu darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā, kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu kapitālsabiedrības valdes locekļa uzdevumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdes locekļa pienākumu pildīšanai vajadzīgas arī zināšanas un izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību, darbību un labas korporatīvās pārvaldības principiem, vēlama pieredze pašvaldības vai valsts kapitālsabiedrību vadīšanā.

Pretendentiem esot jābūt ar nevainojamu reputāciju, labām komunikācijas, argumentācijas un prezentācijas prasmēm, jābūt prasmei veidot komandu un strādāt komandā.

SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekļa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 3280 eiro apmērā.

Jau ziņojām, ka līdzšinējā valdes locekle Margarita Epermane izteica vēlmi atstāt Bauskas slimnīcas vadītājas amatu pēc nepilnu piecu mēnešu darba. Aģentūrai LETA M. Epermane skaidroja, ka vēlas pabeigt maģistra programmu un iesaistīties Zemessardzē. M. Epermane arī neizskata iespēju startēt uz Nacionālā rehabilitācijas centra  “Vaivari” valdes locekles amatu, bet tālākos karjeras plānus veidos pēc veselības nostiprināšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.