Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par 4640 eiro izdod Bauskas novada 2023. gada kalendāru; nopirkt to nevarēs

Ar vietējo mājražotāju un amatnieku piedāvājumu katra mēneša foto ainās Bauskas novada pašvaldība prezentējusi Bauskas novada 2023.gada sienas kalendāru, kas izdots reprezentācijas nolūkiem vietvarai un tās iestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē informēja, ka kalendārs salikts un iespiests SIA „Latgales druka’’ 2000 eksemplāru tirāžā. Kopējās kalendāra izgatavošanas izmaksas, saskaņā ar tirgus izpētes rezultātiem, ir 4640,35 eiro, ieskaitot PVN, no kopējās summas 726 eiro atvēlēti foto pakalpojumiem, bet 3914,35 eiro par sienas kalendāra izgatavošanu.

2023. gada kalendāram pašvaldība izvēlējusies moto „Radīts Bauskas novadā’’. “Visu raibo klāstu no plašā Bauskas novada nav iespējams ietilpināt kalendāra formātā, taču ikviens kalendāra saņēmējs kaut nedaudz varēs ielūkoties vietējo ražotāju piedāvājumā: no saldiem un sāļiem gardumiem un ārstnieciskiem ražojumiem līdz pat smalkiem rokdarbiem un keramikas izstrādājumiem. Pateicoties fotomeistarei Danai Rodenkirhenai, katrs nākamā gada mēnesis ticis pie izteiksmīgas foto mākslas „gleznas”, kas kņudina skatītāju garšas kārpiņas un mudina izpētīt produktu vissīkākās nianses,” kalendāru raksturo pašvaldībā.

Bauskas novada domē norādīja, ka reprezentācijas vajadzībām kalendārus saņem visas pašvaldības iestādes. Tos ik gadu gada nogalē un nākamā gada sākumā saņem pašvaldības sadarbības iestādes, uzņēmumi, projektu partneri, iedzīvotāji, kuri ir sabiedriski aktīvi un ar savu iniciatīvu popularizē Bauskas novadu un pašvaldības organizētu pasākumu dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piemēram, pirmos 2023. gada kalendārus saņēma pašvaldības augstāko apbalvojumu laureāti un citi godināšanas sarīkojuma dalībnieki 17. novembrī Rundāles pilī, kalendāri tika dāvināti arī uzaicinātajiem viesiem sporta zāles pie Iecavas pamatskolas atklāšanas pasākumā 30. novembrī. Nākamais tuvākais pasākums, kur kalendāri apbalvojumu saņēmējiem tiks dāvāti, būs Bauskas novada sporta laureātu sveikšanas pasākums 17. decembrī.

Visi 2000 eksemplāri šogad netiks uzdāvināti, atlikušie tiks dāvināti arī nākamā gada sākumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Ir jāļauj iegādāties šo kalendāru! Tā ir laba dāvana radiem, draugiem! Lūgums ņemt vērā turpmāk sūtot šo skaisto novada kalendāru!

  17
  2
 2. 🙂 viņu pašu daudz, divas mājas pilnas Bauskā un katrā pagastā pa vienai, katram vajag un vēl radiem….sakausies

  23
  3
 3. tiesa, ne visi, bet atsevišķiem eksemplāriem novada domē, šķiet, tas izdodas. It sevišķi tādos ” jautājumos”, kuri skar tikai daļu sabiedrības, pat niecīgu daļu. Ja varam atļauties par izgaismotu burtu Rātslaukumā maksāt jau tūkstoti un par visu uzrakstu “Bauska” kopā jau sešus tūkstošus, tad vajadzētu pajautāt mūsu novadniekam Vēja kungam, kurš, cerams, nebūs skops un padalīsies ar informāciju, cik viņam izmaksāja “tas, tur upes pretējā krastā, vienā zeltā mirdzošs” , kā arī izgaismotais traktors agrofirmas Uzvara teritorijā? Vai tiešām traktora izgaismošana maksāja tik, cik dažu cauruļu gabalu, drāts metru un ķīniešu gaismas diožu, veikala cenā pārdesmit eiro, viena burta no uzraksta Bauska cenā- tūkstoš eiro?

  27
  1
 4. Ir tāds nerakstīts likums, ka grūtos laikos pirmā pozīcija, kura jāsamazina līdz minimumam ir mārketings. Kalendārs ir smuki, bet nepiemērots laiks tam.

  17
  1
 5. nāk atmiņā salīdzinoši nesenā pagātnē notikušais Grieķijā, sakarā ar aizņemtas naudas apgūšanu lielā apmērā, tiesa, iesaistot plašas iedzīvotāju masas. Vien šeit tā aizņemtās naudas “apgūšana” notiek visai slēgtā sabiedrības daļā…

  16
  1
 6. Lieliski,vienkārši lieliski Bauskas vietvara, bērnudārzniekiem, salavecitim naudas nav, cilvēkbērniem, kam vajag tik maz, lai sniegtu prieku. A kalendārs vaig,jā,protams,liekam tuk grozā.

  10
 7. Kaut kā citas pašvaldības rod iespēju izdot vairāk eksemplāros un tirgo šo kalendāru Tūrisma informācijas centros un pašu kasēs. Vai tad ar labu mantu nevar dalīties?Kas tur slikts, ja izdod vairāk un pārdod to…

  6
  1
 8. ja jau patvaldību darbiniekiem jāizdod savi kalendāri, tad drīz, iespējams, viņi sāks arī romānus rakstīt par savu grūto dzīvi .Kā arī varēs šai nodarbei veltīt nedēļas piekto dienu, kuru jau tagad pieprasa kā brīvdienu, aiz neko darīt.

  4
  1
 9. Kāda jēga tad vispār šādu rakstu taisīt, ja kalendāru pat nevar iegādāties? Varējāt vispār nerakstīt…

 10. tu varētu arī pajautāt, kāda jēga maksāt nodokļus, ja lielu daļu no tiem “apgūst” vien izredzētie.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.