Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par “Altum” Zemgales reģiona vadītāju kļuvis Armands Alksnis

Par AS “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” (“Altum”) Zemgales reģiona vadītāju kļuvis Armands Alksnis, kurš turpmāk rūpēsies par filiālēm Bauskā, Jelgavā un Jēkabpilī, portālu informēja “Altum” sabiedrisko attiecību vadītāja Sandra Eglīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa precizēja, ka A. Alksnis iepriekš vadījis vairāku banku, tostarp AS “Citadele banka”, AS “Luminor bank” un AS “Swedbank”, filiāles un reģionālās nodaļas, kā arī bijis VSIA “Autotransporta direkcija” klientu apkalpošanas centra vadītājs. Viņa pienākumos bija plānot un vadīt komandas, darbs ar klientiem, pārdošanas un arī nefinanšu mērķu sasniegšana.

“Esmu pievienojies spēcīgai komandai, lai ik dienu palīdzētu uzņēmējiem un lauksaimniekiem izvēlēties piemērotākos finanšu instrumentus savas darbības nodrošināšanai. Jau tagad redzu, ka darāmā ir daudz, un tādēļ labprāt ieguldīšu arī savas zināšanas ekonomikas stiprināšanai Zemgales reģionā,” teic A.Alksnis.

Viņa gādās par ilgtspējīgu valsts un Eiropas Savienības finansējuma pieejamību uzņēmējiem. Tāpat informēs iedzīvotājus par energoefektivitātes atbalstu gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, vadot savu komandu Zemgales reģionā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A.Alksnis turpmāk būs “Altum” Zemgales “kontrolpunkts”, lai organizētu sadarbības veidošanu un attīstību ar sociālajiem partneriem, tostarp pašvaldību vadītājiem, biznesa inkubatoriem, lauku partnerībām, uzņēmēju klubiem, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Lauku atbalsta dienestu u.c. organizācijām, ar mērķi veicināt valsts, Eiropas Savienības un “Altum” atbalsta programmu izmantošanu.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.