Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība plāno ar iegūto naudu finansēt Saules ielas remontu Bauskā; iecerēti arī citi uzlabojumi

Bauskas novadā šogad lielākas summas, nekā gaidītas, iegūtas īpašumu atsavināšanas procesos. Bauskas novada domes sēdē 28. septembrī deputāti lems par šo līdzekļu ieguldīšanu Bauskas un Vecumnieku apvienībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas apvienības pārvaldē iegūtā kopējā summa ir 237 660 eiro. Finanšu komitejas sēdē, kas notika 21. septembrī, Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska informēja, ka nedaudz vairāk par 98 tūkstošiem eiro plānots novirzīt Bauskas pilsētas Saules ielas seguma remontdarbiem. «Šo posmu vēlamies salabot. Ar šo projektu vienlaicīgi sakārtotu Bauskas slimnīcas un poliklīnikas apkārtni,» informēja L. Vasiļauska.

Tāpat plānota ielu apgaismojuma izbūve Cerību ielā, Strēlnieku un Sporta ielā saistībā ar sadales tīklu plānotajiem darbiem, kas veic elektrības balstu nomaiņu. Iecerēta arī ielu apgaismojuma izbūve pie Īslīces kultūras nama, kas jau vairākus gadus ir papildbudžeta pieprasījumā, kā arī ielu apgaismojuma būvprojekta izstrāde Bauskas Dāviņu pagastā.

«Tur sistēma ir novecojusi, dažādām metodēm būvēta. Būtu jāsakārto apgaismojuma sistēma kopumā. 3025 eiro projekts, izbūve nākotnē varētu izmaksāt apmēram 40 tūkstošus eiro,» norādīja L. Vasiļauska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai varētu appļaut apvienības teritorijas, paredzēti 14 600 eiro pļaujmašīnas smalcinātāja iegādei. «Ar 1. augustu esam pārņēmuši traktoru no «Vides servisa», bet tas ir bez aprīkojuma. Pārņemot darbus, Bauskā ir pieņemti tehniskie darbinieki, kam nepieciešams iegādāties instrumentus,» informēja L. Vasiļauska. Viņa norādīja, ka pilsētā ir apsekotas atkritumu urnas un novecojušās plānots pakāpeniski nomainīt, tam atvēlot 4090 eiro. Vairāk nekā desmit tūkstošu eiro apmērā ir sadārdzinājums apkures sistēmas izbūvei Pasta ielā 5, kā arī paredzēta divu automašīnu iegāde Mežotnes un Īslīces pagasta nodaļā par 46 tūkstošiem eiro.

Vecumnieku apvienībā papildu ienākumi ir 13 110 eiro. Apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika informēja, ka plānota trīs logu nomaiņa par 3510 eiro, kā arī dziļurbuma veikšana dzeramā ūdens iegūšanai Zvirgzdē par 6782 eiro, kā arī ūdensvada aizvilkšanai līdz dzīvokļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Varētu arī ieplānot Kalēju ielas remontu, no saules ielas līdz plūdoņu ielai, jo lietainā laikā jāiet zābakos pa to posmu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.